آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که پازل های رایجی که امروزه در موارد مختلف مشاهده می کنیم چگونه و چطور طراحی می شوند؟ اصلا چه گونه و به چه نرم افزار طراحی و آماده سازی شده و به این شکل به دست ما می رسند؟ این یک طرف قضیه است و طرف دیگر هم وجود نرم افزاری فوق حرفه ای و تقریبا بی نظیر به نام فتوشاپ. در این که فتوشاپ کم نقص ترین نرم افزار ویرایش تصاویر است شکی نیست اما طراحی ساده ترین پازل ها هم در فتوشاپ فوق العاده دشوار است. خود فتوشاپ هم امکاناتی دارد که می توان با استفاده از آن ها کارهای بی نظیری را انجام داد ولی طراحی کارهایی هم مثل این گونه پازل ها سخت بوده و اگر ابزارهایی باشند که در کنار فتوشاپ فعال باشند می توانند کار را ساده کنند.
AV Bros. Puzzle Pro یک پلاگین یا ***** فوق العاده کارآمد برای نرم افزار فتوشاپ است. کاربر پس از نصب این نرم افزار گزینه ی جدیدی در نرم افزار فتوشاپ مشاهده خواهد کرد که با استفاده از آن به راحتی می تواند هر پازلی که بخواهد را طراحی نماید. طراحی پازل ها آنقدر آسان خواهد شد که تنها چند کلیک ساده نیاز است تا خروجی جذاب حاصل شود. به راحتی تصاویر پس زمینه در اندازه مورد نظر انتخاب شده و سپس خود نرم افزار هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی پازل ها را به شکل های گوناگون طراحی و آماده ذخیره سازی می نماید.
این پلاگین که از نهایت کیفیت برای این کار بهره می برد با نسخه های مختلف و جدیدترین آن ها یعنی CS5 ، نرم افزار فتوشاپ سازگاری کامل دارد. کار با AV Bros. Puzzle Pro فوق العاده آسان و ساده است به طوری که همه می توانند پازل های اختصاصی برای خود طراحی کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AV Bros. Puzzle Pro v3.1 :
- طراحی پازل های جذاب و اختصاصی
- انتخاب پس زمینه دلخواه برای پازل
- امکان تغییر در شکل تک تک پازل ها
- اعمال اشکال مختلف به صورت اتوماتیک برای پازل اصلی
- استفاده از نهایت کیفیت برای تصاویر
- پنل و صفحه اختصاصی در نرم افزار فتوشاپ
- سازگار با دو پلتفرم 32 و 64 بیت
- سازگار با نسخه های مختلف فتوشاپ
- امکان تغییر اندازه پازل اصلی
- ذخیره سازی با کیفیت و فرمت دلخواه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
طريقه فعالسازي : پس از دانلود [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] توسط نرم افزار Winrar (آخرین نسخه این نرم افزار را میتوانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دریافت کنید) فايلها را از حالت فشرده شده خارج نموده (پسورد فايل زيپ: www.asandownload.com )
- قبل از نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
- لازم به ذكر است در مرحله آخر مي بايستي تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته تا برنامه اجرا نگردد.
- در صورتي كه برنامه به صورت خودكار اجرا شد. از محيط نرم افزار خارج شويد، لازم به ذكر است در برخي از برنامه ها نرم افزار مورد نظر به صورت كامل بسته نشده و آيكون آن در نوار وظيفه شما نمايان مي شود و شما مي بايستي با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد.
- براي كرك كردن از شماره سريال نامبر در فايل Serial.txt استفاده نماييد تا نرم افزار شما به صورت كامل كرك شود. حالا ميتوانيد بدون محدوديت از نرم افزار استفاده نماييد.

قيمت: 97.95 دلار آمريکا
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پسورد فايل زيپ : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]