+ پاسخ به موضوع
نتایج از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    sar_ss38 آواتار ها
    Status : sar_ss38 آنلاین نیست.
    ارسال : 7
    میپسندم
    8
    تشكر شده 1 در 1 پست
    Array

جديد مشکل سیم کارت یا گوشی

سلام دوستان من یک مشکلی دارم.گوشی من سونی اریکسون مدل w508 هست.سیم کارتم هم ایرانسل هست.از شب 21 ماه رمضان که شب تا صبح خطها قطع شد هروقت که جایی هستم که خط نمیده و تماس های ضروری می شه دیگه به حالت اول بر نمیگرده و خط نمیده تا رمانی که گوشیم رو خاموش و روشن کنم خط میده.حالا نمیدونم چیکار کنم.به نظر شما مشکل از گوشی هست یا سیمکارت؟بعضی وقتها در روز مجبور میشم گوشیمو 10 بار خاموش و روشن کنم.

2. کاربر روبرو از پست مفید sar_ss38 تشكر کرده است.

Ali NikPoOr آواتار ها
    Status : Ali NikPoOr آنلاین نیست.
    ارسال : 334
    میپسندم
    308
    تشكر شده 1,148 در 284 پست
    حالت من
    Khejalati
    Array

فکر میکنم مشکل از اپراتور ایرانسل باشه
    منم تقریبا چند روزی هست که همین مشکل رو دارم
    قبلا آنتن 100 بود
    الان 20 تا 40 % در نوسان هست
    خدایا چنان کن سرانجام کار
    تو خوشنود باشی و ما رستگار...

sar_ss38 آواتار ها
    میپسندم
    8
    تشكر شده 1 در 1 پست
    Array

پیش فرض مشکل

امروز دیگه کامل خطش رفته و دیگه نمیاد.با تمام سیم کارت های ایرانسل همینجوری هست.با سیم کارتهای همراه اول مشکلی نداره.یکی راهنمایی کنه لطفا

Hamid آواتار ها
    Status : Hamid آنلاین نیست.
    ارسال : 722
    میپسندم
    801
    تشكر شده 3,238 در 889 پست
    حالت من
    Asabani
    Array

دوست عزیز من قبلا یه مدت این مشکل داشتم این مشکل به خاطر گرد وغباری هست که بر روی سیم کارت و کیت گوشی نشسته من با تمیز کردن کیت و سیم کارت این مشکلو رفع کردم البته به شما پیشنهاد می کنم سیم کارتتونو روی یک گوشی دیگه هم امتحان کنید اگر بازم همین مشکلات را داشتید با تعویض سیم کارت مشکل حل میشه اما اگر با توصیه های گفته شده بازم مشکل حل نشد عیب از گوشیه که با یک فول فلش مشکلش حل میشه موفق باشید

خوب دوست عزیز مراحلی که بنده و سهیل خان گفتن را انجام بدید مشکلتون حل میشه البته قبلش موارد گفته شده توسط سهیل خان را انجام بدید چون ابتدایی ترین راه حل ها هستن و اگر جواب نداد با یک فول فلش یا اپدیت گوشی شما مشکلش حل میشه البته شاید هم با فول فلش حل نشه که دیگه اونو تعمیرکارای موبایل بهتر می دونند چطور حلشون کنند چون دیگه تعمیرکار نیستم نمی تونم بگم
    آخرین ویرایش توسط NIMA ، ۱۳۹۰/۰۲/۱۷ در ۰۲:۴۲.
    روزی که تو امدی به دنیا عریان تو گریــــــــــــــــــــان بودیو جمع خنــــــدان
    ای دوست کاری کن که وقت رفتن تو خــــــــندان باشیو جمع گـــــــــــریان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

لطفا برای تشکر از کلید تشکر استفاده نمایید

6. کاربر روبرو از پست مفید Hamid تشكر کرده است.

soheil آواتار ها
    Status : soheil آنلاین نیست.
    ارسال : 418
    میپسندم
    384
    تشكر شده 1,001 در 315 پست
    Array

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط sar_ss38 نمایش ارسال ها
    امروز دیگه کامل خطش رفته و دیگه نمیاد.با تمام سیم کارت های ایرانسل همینجوری هست.با سیم کارتهای همراه اول مشکلی نداره.یکی راهنمایی کنه لطفا
    سلام دوست عزیز
    1-فاصله نزدیک ترین آنتن BTS با شما زیاد نیست؟
    2-تمامی تنظیمات شبکه رو چک کنید و در صورت امکان به تنظیمات کارخونه بر گردونین.(شاید دفترچه راهنمای گوشی کمکتون کنه)
    3-الان شما از آخرین برنامه/بازی ای که نصب کردین شروع کنین.شاید اختلال مربوط به اونا باشه.اگه فایل های اصلی رو دارین(که به احتمال زیاد یه نسخه در سیستمتون هست) شروع به حذف آخرین برنامه/بازی کنین و با پاک کردن هر برنامه یه بار گوشی رو خاموش و روشن کنین و مدتی از اون استفاده کنین ببینین شاید مشکل از اونجا باشه.(معمولا برنامه هایی که مربوط به مکالمه هستن باعث اختلال میشن)
    4-سیمکارت و محل قرار گیری و جا افتادن رو چک کنید.(ممکنه سطح سیم کارت مشکل داشته باشه)
    5-نوسان برق شهر عامل بسیاری از این مشکلات هست که میتونه تا سوختن سیمکارت جلو بره.در موقع شارژ باید حتی الامکان گوشی رو خاموش کرد.
    6-اگه راه های بالا جواب نداد به نمایندگی ایرانسل(نه موبایل فروشی که روش نوشته نمایندگی مجاز ایرانسل) مراجعه کنید و اقدام به تعویض سیمکارت کنین.بدیهی است که داشتن قاب سیمکارت الازمی هست.اسامی نمایندگی های مجاز هم از سایت ایرانسل در دسترس هست.در سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از منو بالا قسمت تماس میتونه به شما کمک کنه.

انشاءالله مشکلتون حل بشه.
    امام عسکری(ع) می فرمایند: از افشاى اسرار و ریاست طلبى بپرهیز که این دو آدمى را به هلاکت می کشاند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در مصرف برق صرفه جویی کنیم[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید soheil تشكر کرده اند.

sar_ss38 آواتار ها
    میپسندم
    8
    تشكر شده 1 در 1 پست
    Array

متاسفانه سیمکارت خودم رو انداختم رو گوشی دیگران در همان محل کار میکنه و هر سیمکارت ایرانسلی که انداختم رو گوشی خودم کار نمیکنه ولی همراه اول کار میکنه روی گوشیم

sar_ss38 آواتار ها
    میپسندم
    8
    تشكر شده 1 در 1 پست
    Array

من رفتم از نمایندگیهای ایرانسل سوال کردم.گفتند این مشکل از گوشی هایی هست که تحت پوشش ایران نیستند مثل سونی اریکسون و گوشی های چینی که هر از گاهی این مشکل پیس میاد حالا یا ایرانسل خط نمیده یا همراه اول.پس مشکل از گوشی نیست که با فلش کردن درست شه.مشکل از کل ایران هست.

Hamid آواتار ها
    Status : Hamid آنلاین نیست.
    ارسال : 722
    میپسندم
    801
    تشكر شده 3,238 در 889 پست
    حالت من
    Asabani
    Array

عزیزم تو کل ایران برندهای محبوب نوکیا و سونی هستند و تازگی ها هم گوشی های چینی فروش زیادی پیدا کردند و با توجه به قیمت اروزن سیم کارت های ایرانسل دیگه هر بچه ای 10 تا شو داره و داره با گوشی های سونی یا چینی استفاده می کنه و کمتر کسی هست که این مشکلاتو داشته باشه و اگرم مشکلی باشه به خاطر دلایل ذکر شده هستش من خودم چند تا از دوستام نمایندگی مجاز ایرانسل و تعمیرکارهای حرفه ای هستند و خودمم یه زمانی تعمیرکار موبایل بودم و موارد گفته شده بر حسب تجربه ی خودم و دیگر دوستان هستش و ساپورت نکردن گوشی که شما می گید یه جواری خنده داره و فقط برای موارد خیلی نادر پیش میاد به هر حال پیشنهادات ما اینا بود صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    روزی که تو امدی به دنیا عریان تو گریــــــــــــــــــــان بودیو جمع خنــــــدان
    ای دوست کاری کن که وقت رفتن تو خــــــــندان باشیو جمع گـــــــــــریان

لطفا برای تشکر از کلید تشکر استفاده نمایید

12. 2 کاربر از پست مفید Hamid تشكر کرده اند.

+ پاسخ به موضوع