+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نتایج از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    fernas آواتار ها
    Status : fernas آنلاین نیست.
    ارسال : 356
    میپسندم
    74
    تشكر شده 238 در 109 پست
    حالت من
    Khonsard
    Array

قبل شكسته مشکل در یاهو مسنجر

این مشکل واسه یکی از دوستام پیش اومده خواستم بدونم کسی میدونه یا نه. من از نسخه ی 9 یاهو استفاده می کنم.من دیروز نسخه 11 رو از این سایت دانلود کردم اما بدون اینکه برنامه ی نسخه ی 9 رو حذف کنم و درحالی که هنوز آنلاین بودم و از یاهو بیرون نیومده بودم برنامه ی نسخه ی 11 رو نصب کردم.برنامه بالا اومد و منم آفلاین بودم و ارتباط قطع شد.الانم وقتی رو آیکون برنامه کلیک می کنم و آی دی و پسورد و مینویسم به آیدیم وصل نمیشه و نمی تونم آنلاین بشم.چند بارم برنامه رو حذف و نصب کردم حتی از درایو c هم حذفش کردم اما بازم نشد و هیچ خطایی هم نمیده و از ویندز ایکس پی استفاده می کنم.اگه کسی میدونه کمکم کنید.

robertchatty آواتار ها
    Status : robertchatty آنلاین نیست.
    ارسال : 654
    میپسندم
    715
    تشكر شده 605 در 358 پست
    حالت من
    Moteajeb
    Array

شما از یک سیستم دیگه امتحان کن٬ ببین باز هم همین مشکل رو داری؟ فکر کنم رمزعبور رو اشتباه میزنی. لوگ این نشدن به نوع ورژن یاهو مسینجر ربطی نداره. مطمئن بشین که Caps Lock خاموشه (اگر رمز عبور با حروف کوچیکه) و زبان سیستم روی انگلیسی باشه.

اگر در سیستم های دیگه ساین این میشه, ولی در سیستم دوست تون نمیشه٬ برنامه رو کاملا پاک کنید. بعد, از نرم افزارهای پاک کننده رجیستری مثل SysCheckUp ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]) استفاده کنید تا اثری از برنامه یاهو در سیستم نمونه. حالا اقدام به نصب آخرین ورژن یاهو مسینجر کنید.

3. کاربر روبرو از پست مفید robertchatty تشكر کرده است.

rahmanshahi آواتار ها
    Status : rahmanshahi آنلاین نیست.
    ارسال : 3
    میپسندم
    0
    تشكر شده 0 در 0 پست
    Array

با سلام به دوستان.
    برای من یه مشکلی پیش اومده اونم اینکه چند مدت پیش یاهو ایمیلی به من زد مبنی بر اینکه از این پسورد فعلی خیلی وقته استفاده میکنین عوضش کنید.(البته مطمعنم خود یاهو بود)
    منم این کار رو کردم و پسم رو عوض کردم و در یاهو مسنجر هم واردش کردم که خوب چون همیشه خودم از یاهو استفاده میکم تیک گزینه به یاد ماندن پس رو زدم.خلاصه بعد از چند مدت پسوردم رو یادم رفت
    هالا الان هر کاری میکنم یادم نمیاد و از طرفی وقتی از فراموشی پس استفاده میکنم برای ایمیل پشتیبانیم ایمیلی نمیاد.
    هالا میخوام ببینم منی که میتونم الان با یاهو مسنجر وارد میلم بشم راهی هست بتونم پسم رو عوض کنم؟

fernas آواتار ها
    میپسندم
    74
    تشكر شده 238 در 109 پست
    حالت من
    Khonsard
    Array

سلام می خواستم بدونم در تنظیمات یاهو مسنجر گزینه ای هست که با زدن اون گزینه وقتی در حال چت هستیم و پنجره ی چت هم در نوار پایین صفحه مینی مایز شده دیگه بصورت نارنجی چشمک نزنه؟همچنین در سمت راست صفح و قسمت پایین نوشته ی طرف مقابل دیده نشه(وقتی پنجره چت پایین هست و پیام میرسه بخشی از اون نوشته در سمت راست بالا میاد و سپس پایین میره که نمی خوام این اتفاق بیوفته)؟

fernas آواتار ها
    میپسندم
    74
    تشكر شده 238 در 109 پست
    حالت من
    Khonsard
    Array

سلام.مدتی هست که چند تا آی دی به لیستم اضافه شدند که نمیدونم از کجا اومدن اسماشونم عجیب غریب هستش.کسی میتونه در مورد اینا توضیح بده؟آیا امکان داره آیدیم هک شده باشه؟...

ALI LORD آواتار ها
    Status : ALI LORD آنلاین نیست.
    ارسال : 1,111
    میپسندم
    678
    تشكر شده 2,104 در 789 پست
    Array

با سلام. دوست عزیز بله امکان داره هک شده باشه البته از طریق اسپمر ها. معمولا اون ها هم هر وقت که آنلاین بشن ی پیامی با ی سایت میدن که . . . . /|/
    البته باید اطمینان داشته باشید به پسورد شما کاملا خوب و سخت ( مشکل برای هک کردن ) هست.
    نکته : پسورد آیدی عوض کنید، آیدی های که ناشناس هستند کلا پاک کنید ،
    بترسید از گناه در حضور شاهد، آن هم شاهدی که فردا خودش " قاضی " است

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سوالات تخصصی و فنی خود را فقط با ذکر اطلاعات سیستم و توضیح دقیق مشکل خود بپرسید

به زودی داستان های طنز تصویری ( مثبت هیچی سال )

8. 2 کاربر از پست مفید ALI LORD تشكر کرده اند.

fernas آواتار ها
    میپسندم
    74
    تشكر شده 238 در 109 پست
    حالت من
    Khonsard
    Array

بله دقیقا همینطور هست که گفتین گاهی با همین آی دی یه سایتی رو برام میفرستند.میتونه برای سیستمم هم مشکلی پیش بیاره و ویروسی بشه یا خطری نداره؟
    آخرین ویرایش توسط Farhad ، ۱۳۹۱/۰۶/۲۷ در ۱۲:۳۲.

ALI LORD آواتار ها
    Status : ALI LORD آنلاین نیست.
    ارسال : 1,111
    میپسندم
    678
    تشكر شده 2,104 در 789 پست
    Array

بعضی از اون افراد تبلیغات معمولی دارن بعضی ها انتشار ویروس یا تروجان و . . . ، ولی در کل باید مراقب بود مثلا همین ی مدت پیش من باز کردم از این پیام هارو کلیک کردم روی سایت بعدش ی فایل که اصلا دقت نکردم بهش دانلود کردم ( به نظرم pdf ) بود. بعدش دیدیم که ی نرم افزار آنتی ویروس یا آنتی تروجان بدون اجازه من نصب شده و تمام سیستم و فایل های اجرایی ویندوز مختل کرده. که از توی safe mode پاکش کردم.

در کل مراقب باشید و از ادد کردن افرادی که نمی شناسید مخصوصا افرادی که اسم های خارجی بدون معنی یا الکی دارن خودداری کنید.
    بترسید از گناه در حضور شاهد، آن هم شاهدی که فردا خودش " قاضی " است

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سوالات تخصصی و فنی خود را فقط با ذکر اطلاعات سیستم و توضیح دقیق مشکل خود بپرسید

به زودی داستان های طنز تصویری ( مثبت هیچی سال )

A.BAHAR آواتار ها
    Status : A.BAHAR آنلاین نیست.
    ارسال : 4
    میپسندم
    4
    تشكر شده 0 در 0 پست
    Array

پیش فرض مشكل در ياهو مسنجر

با سلام و خسته نباشيد
    مشكل من اينه كه در ويندوز 7 كه روي لب تاپ dell نصب كردم ياهو مسنجر بعد از نصب و وصل شدن به ايميلم سريع error dll ميده و ياهو مسنجر بسته ميشه
    لطفآ راهنمايي كنيد

Farhad آواتار ها
    Status : Farhad آنلاین نیست.
    ارسال : 7,400
    میپسندم
    1,455
    تشكر شده 4,974 در 2,686 پست
    Array

عزیز ورژن یاهو چی هست؟
    متن کامل خطا به انگلیسی چی هست؟
    بعد از وصل شدن به ایمیلم یعنی چی؟ یعنی از طریق اینترنت اکسپلورر؟
    سعی کردین ياهو رو حذف کامل، و یک ورژن قدیمی تر رو دوباره نصب و تست کنید؟
    کد:
    جهان است شادان به پندار نیک ..... ز پندار نیک است گفتار نیک
    چو پندار و گفتار تو نیک شد ..... نیاید ز تو غیر کردار نیک

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید