+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نتایج از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    SiNa MaRi آواتار ها
    Status : SiNa MaRi آنلاین نیست.
    ارسال : 369
    میپسندم
    500
    تشكر شده 603 در 289 پست
    حالت من
    Badhal
    Array

Unhappy قطع و وصل شدن اینترنت adsl

سلام.من اینترنت ADSL دارم.یه چندروزی هست که هر پنج دقیقه یا ده دقیقه یکبار اینترنت قطع میشه.البته وقتی که قطع میشه چراغ DSL مودم روشن میمونه.من با ISP هم تماس گرفتم و اونا هم بعد از دو روز بررسی گفتند که این مشکل از اونا نیست و مشکل از سیستم منه.من نمی دونم که باید چی کار کنم.در ضمن مودم من tp link هست و تنظیمات اون در حالت PPPPOE هست و بصورت اتوماتیک کانکت میشه.دیگه نمی دونستم که چی کار باید بکنم برای همین هم در انجمن مطرح کردم تا شاید دوستان بتونن کمکم کنن.

2. 2 کاربر از پست مفید SiNa MaRi تشكر کرده اند.

Kevin 7 آواتار ها
    Status : Kevin 7 آنلاین نیست.
    ارسال : 53
    میپسندم
    99
    تشكر شده 87 در 40 پست
    Array

ببین جایی سیم تلفن پوسیده نشده؟؟؟
    یا اتصالی نداره؟؟؟
    اگه این دوتا نبود ویندوز رو عوض کن و ویندوز سون نصب کن !!! اگه مورد از هر جا باشه ویندوز سون بهتر می تونه کمکت کنه!!!
    قشنگترين چيزهای دنيا نه قابل ديدن و نه حتی قابل لمس کردن هستند. بلکه بايد آنها را با قلب خود حس کنيد

4. 3 کاربر از پست مفید Kevin 7 تشكر کرده اند.

Reza آواتار ها
    Status : Reza آنلاین نیست.
    ارسال : 452
    میپسندم
    862
    تشكر شده 1,727 در 434 پست
    Array

كدوم ISP سرويس ميگيريد؟
    احتمال داره خط شما نويز داشته باشه، با ISP تماس بگيريد و بگيد ببينن نويز خط شما چقدر هست. (از ISP بخواهيد ببينه نويز شما نرمال هست يا نه )
    خودتون هم اتصالات رو چك كنيد و محل اتصال مودم رو تغيير بديد و ببينيد كه چرا قطع ميشيد.
    ببينم وقتي 5 دقيقه 1 بار قطع ميشيد، مي تونيد وارد تنظيمات مودم بشيد يا نه؟ (192.168.1.1 كار ميكنه يا نه؟)
    از ISP بخواهيد ، مدت Online بودن مودم رو چك كنن و ببينند موقعي كه شما قطع ميشيد، يوزر شما هم قطع ميشه يا نه
    اگه يوزر قطع نميشه، مشكل از ويندوز شما يا تنظيمات ويندوز شما هست.

در بخش وضعيت مودم، شما مي تونيد خودتون هم وضعيت يوزر خودتون رو هر لحظه چك كنيد. (Device Info - به قسمت Wan بريد)
    يوزري كه متصل باشه رو نشون ميده (Connected)و اگه قطع بشه، مينوسه ...Connecting يا authentication Faild

پس اول مطمئن بشيد كه مشكل از مودم و اتصالات هست يا ويندوز

ضمنا مدل مودم را به صورت دقيق بگيد تا شايد نياز به آپديت فريمور مودم باشه، تا بهتون فريمور جديد رو معرفي كنم واسه دانلود . احتمال داره مشكل حل بشه.....

و نكته آخر، Splitter رو چك كنيد ببينيد درست روي خط بسته شده يا نه، و يك بار بودن Splitter خط ADSL رو وصل كنيد (مستقيم) و همه تلفن هاي منزل رو از خط خارج كنيد تا هيچ تلفني روي خط نباشه، اگه مشكل حل شد، ممكنه Splitter خراب باشه يا مرغوب نباشه

تا به گام بعدي بريم.....
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ------------------------

جاذبه خاك به ماندن مي*خواند و آن عهد باطني، به رفتن. عقل به ماندن مي*خواند و عشق به رفتن ...
    و اين هر دو را خداوند آفريده است، تا وجود انسان، در آوارگي و حيرت ميان عقل و عشق معنا شود...

6. 6 کاربر از پست مفید Reza تشكر کرده اند.

SiNa MaRi آواتار ها
    میپسندم
    500
    تشكر شده 603 در 289 پست
    حالت من
    Badhal
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش ارسال ها
    كدوم ISP سرويس ميگيريد؟
    احتمال داره خط شما نويز داشته باشه، با ISP تماس بگيريد و بگيد ببينن نويز خط شما چقدر هست. (از ISP بخواهيد ببينه نويز شما نرمال هست يا نه )
    خودتون هم اتصالات رو چك كنيد و محل اتصال مودم رو تغيير بديد و ببينيد كه چرا قطع ميشيد.
    ببينم وقتي 5 دقيقه 1 بار قطع ميشيد، مي تونيد وارد تنظيمات مودم بشيد يا نه؟ (192.168.1.1 كار ميكنه يا نه؟)
    از ISP بخواهيد ، مدت Online بودن مودم رو چك كنن و ببينند موقعي كه شما قطع ميشيد، يوزر شما هم قطع ميشه يا نه
    اگه يوزر قطع نميشه، مشكل از ويندوز شما يا تنظيمات ويندوز شما هست.

در بخش وضعيت مودم، شما مي تونيد خودتون هم وضعيت يوزر خودتون رو هر لحظه چك كنيد. (Device Info - به قسمت Wan بريد)
    يوزري كه متصل باشه رو نشون ميده (Connected)و اگه قطع بشه، مينوسه ...Connecting يا authentication Faild

پس اول مطمئن بشيد كه مشكل از مودم و اتصالات هست يا ويندوز

ضمنا مدل مودم را به صورت دقيق بگيد تا شايد نياز به آپديت فريمور مودم باشه، تا بهتون فريمور جديد رو معرفي كنم واسه دانلود . احتمال داره مشكل حل بشه.....

و نكته آخر، Splitter رو چك كنيد ببينيد درست روي خط بسته شده يا نه، و يك بار بودن Splitter خط ADSL رو وصل كنيد (مستقيم) و همه تلفن هاي منزل رو از خط خارج كنيد تا هيچ تلفني روي خط نباشه، اگه مشكل حل شد، ممكنه Splitter خراب باشه يا مرغوب نباشه

تا به گام بعدي بريم.....
    من از خود مخابرات سرویس می گیرم.
    دومین مرحله رو هم فردا انجام میدم.
    ویندوزم هم سون 32بیتی هست.مودم TP-Link مدل TD 8811دارم
    spilitter رو هم چک کردم و حتی عوضش هم کردم.همه تلفن ها رو از خط خارج کردم و بدون spilitter و با اون هم چک کردم ولی بازم این اتفاق افتاد.

8. 3 کاربر از پست مفید SiNa MaRi تشكر کرده اند.

Reza آواتار ها
    میپسندم
    862
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_1374 نمایش ارسال ها
    من از خود مخابرات سرویس می گیرم.
    دومین مرحله رو هم فردا انجام میدم.
    ویندوزم هم سون 32بیتی هست.مودم TP-Link مدل TD 8811دارم
    spilitter رو هم چک کردم و حتی عوضش هم کردم.همه تلفن ها رو از خط خارج کردم و بدون spilitter و با اون هم چک کردم ولی بازم این اتفاق افتاد.
    باشه مرحله 2 رو هم چك كنيد
    آپديت فريمور مودم شما هم اينه
    از بخش Update Frimware مودم، اقدام به آپديت كنيد و خيلي با دقت انجام دهيد تا مودم شما خراب نشه، چون يكم خطرناك هست.
    کد:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ------------------------

جاذبه خاك به ماندن مي*خواند و آن عهد باطني، به رفتن. عقل به ماندن مي*خواند و عشق به رفتن ...
    و اين هر دو را خداوند آفريده است، تا وجود انسان، در آوارگي و حيرت ميان عقل و عشق معنا شود...

10. 2 کاربر از پست مفید Reza تشكر کرده اند.

SiNa MaRi آواتار ها
    میپسندم
    500
    تشكر شده 603 در 289 پست
    حالت من
    Badhal
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش ارسال ها
    باشه مرحله 2 رو هم چك كنيد
    آپديت فريمور مودم شما هم اينه
    از بخش update frimware مودم، اقدام به آپديت كنيد و خيلي با دقت انجام دهيد تا مودم شما خراب نشه، چون يكم خطرناك هست.
    کد:
    سلام آقا رضا.مرسی از راهنمایی هاتون.ولی من هرچی میزنم که سایت آپدیت فریمور باز بشه ارور میده و اصلاً سایتش باز نمیشه.با چند تا مرورگر امتحان کردم ولی باز نشد.میشه روش آپدیت فریمور مودم رو هم آموزش بدید.یه آموزش کوتاه هم کافیه.
    در مورد نویز خط هم نرمال بود
    در زمان قطع شدن هم می تونم وارد تنظیمات مودم بشم.
    مدت آنلاین بودن و وضعیت یوزر رو هم نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم دربارش.چون isp مخابرات هست هی میگن که سرمون شلوغه و از این حرفا.خودم هم میخواستم ببینم برای همین به تنظیمات مودم رفتم ولی قسمتی با نام DEVICE INFO نداشت.چند تا قسمت با نام WAN داشت.من که چیزی نفهمیدم درباره این که کدومش هست.
    چیزی هم که یادم رفت بگم این بود که اینترنت کل این منطقه ای که ما هستیم روی فیبر نوری قرار داره.گفتم شاید یه موقع به درد بخوره.
    وقتی که اینترنت قطع میشه چراغ DSL مودم روشن هست و چراغ INTERNET مودم خاموشه.ممنون
    آخرین ویرایش توسط SiNa MaRi ، ۱۳۹۰/۰۲/۰۷ در ۱۷:۴۶. دلیل: غلط تایپی

12. کاربر روبرو از پست مفید SiNa MaRi تشكر کرده است.

msc

SiNa MaRi آواتار ها
    میپسندم
    500
    تشكر شده 603 در 289 پست
    حالت من
    Badhal
    Array

باز هم سلام.من امروز ویندوزم رو عوض کردم.سون داشتم.الان هم باز ویندوز سون ریختم.
    امروز دوباره با ISP هم تماس گرفتم.اونا بهم گفتن که یه shortcut با نام PING بساز.خودشون طریقه درست کردنش رو بهم گفتم.گفتن وقتی که میری تو اینترنت این شرتکات رو هم اجرا کن.
    درکل با عوض کردن ویندوز و این شرتکاتی که ساختم تقریباً مشکلم کمتر شد.الان دیگه هر 1-2 ساعت قطع میشه و بعد وصل میشه.
    باز هم مرسی

14. کاربر روبرو از پست مفید SiNa MaRi تشكر کرده است.

msc

Reza آواتار ها
    میپسندم
    862
    Array

سلام آقا رضا.مرسی از راهنمایی هاتون.ولی من هرچی میزنم که سایت آپدیت فریمور باز بشه ارور میده و اصلاً سایتش باز نمیشه.با چند تا مرورگر امتحان کردم ولی باز نشد.میشه روش آپدیت فریمور مودم رو هم آموزش بدید.یه آموزش کوتاه هم کافیه.
    در مورد نویز خط هم نرمال بود
    در زمان قطع شدن هم می تونم وارد تنظیمات مودم بشم.
    مدت آنلاین بودن و وضعیت یوزر رو هم نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم دربارش.چون isp مخابرات هست هی میگن که سرمون شلوغه و از این حرفا.خودم هم میخواستم ببینم برای همین به تنظیمات مودم رفتم ولی قسمتی با نام DEVICE INFO نداشت.چند تا قسمت با نام WAN داشت.من که چیزی نفهمیدم درباره این که کدومش هست.
    چیزی هم که یادم رفت بگم این بود که اینترنت کل این منطقه ای که ما هستیم روی فیبر نوری قرار داره.گفتم شاید یه موقع به درد بخوره.
    وقتی که اینترنت قطع میشه چراغ DSL مودم روشن هست و چراغ INTERNET مودم خاموشه.ممنون
    باز هم احتمالم روي نويز خط و انشعابات محلي شما هست.
    دانلود اون لينكي كه گذاشتم، مورد تحريم هست. و به خاطر همين باز نميشه! (وي_*پي _ ** ان ميخواد)
    فايل رو براتون اينجا آپلود كردم.
    کد:
    ------------------------

16. 2 کاربر از پست مفید Reza تشكر کرده اند.

SiNa MaRi آواتار ها
    میپسندم
    500
    تشكر شده 603 در 289 پست
    حالت من
    Badhal
    Array

ولی من با وی***پی***ان هم زدم باز نشد.آموزش این کار رو هم میدید.همین آپدیت فریمور رو.چون گفتین خطرناکه.اگه میشه یه آموزش کوتاه بدین.دمن الان فایل رو دانلود کردم.فقط منتظرم که اگه میشه یه آموزش بدین.در کل باز هم ممنون.
    آخرین ویرایش توسط SiNa MaRi ، ۱۳۹۰/۰۲/۱۰ در ۰۱:۲۳.

18. کاربر روبرو از پست مفید SiNa MaRi تشكر کرده است.

msc

Reza آواتار ها
    میپسندم
    862
    Array

ولی من با وی***پی***ان هم زدم باز نشد.آموزش این کار رو هم میدید.همین آپدیت فریمور رو.چون گفتین خطرناکه.اگه میشه یه آموزش کوتاه بدین.دمن الان فایل رو دانلود کردم.فقط منتظرم که اگه میشه یه آموزش بدین.در کل باز هم ممنون.
    آموزش خاصي نداره فقط بايد از بخش Update Frimware مودمتون (در زير بخش managment بايد باشه) فايل رو از زيپ خارج و Import يا Upload كنيد.
    نكته مهم اين هست كه برق نبايد قطع بشه و دوم اينكه اين كار رو حتما بايد از طريق كابل انجام بديد نه وايرلس.
    بعد از آپديت، يكبار با كليد ريست پشت مودم، اون رو ريست كنيد و سپس تنظيمات مودم رو انجام بديد .
    موفق باشيد.
    ------------------------

20. کاربر روبرو از پست مفید Reza تشكر کرده است.

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین