PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصويري وصل شدن به اينترنت با كامپيوتر يا لپ تاپ از طريق اينترنت گوشي

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۱۶, ۱۴:۴۶
با سلام خدمت همه آسان دانلودي هاي عزيز امروز يه آموزش براتون ميذارم كه ديگه نريد از اينترنت دايل آپ استفاده كنيد و با سرعت 460 و سرعت دانلود 40-50 از اينترنت گوشي خود استفاده كنيد

من آموزش براي نوكيا رو ميذارم چون بيشتر گوشي هاي نوكيا سرعت بالا تره دارند اگر هم گوشي هاي ديگر رو خواستيد بگيد تا بذارم

اول از همه اگر از سيم كارت همراه اول يا ايرانسل استفاده ميكنيد بايد GPRS خود را فعال كنيد براي همراه اول كافي است به سايت همراه اول مراجعه كرده و فرم مربوط را پر كرده و بعد از فعال سازي از اينترنت گوشي استفاده كنيد

در صورتي كه از سيم كارت هاي ايرانسل استفاده ميكنيد شماره 700 را از خط ايرانسل خود شماره گيري كرده و بعد گزينه 3 را بزنيد و بعد گزينه 6 را بزنيد و در صورت موجود بودن مدل گوشي شما در ليست ايرانسل تنظيمات براي شما ارسال ميشود و شما آن را سيو ميكنيد و بعد به اينترنت وصل ميشويد

1 - ابتدا نرم افزار گوشي خود را نصب كرده ( همون Nokia PC Suite )

2 - گوشي را با كابل يا از طريق باوتوث به كامپيوتر وصل كرده و وارد نرم افزار Nokia PC Suite شويد

3- بعد از باز شدن برنامه Nokia PC Suite بر روي گزينه كانكت تو اينترنت كليك كرده مانند عكس زير كه با رنگ قرمز مشخص شده است

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

4- بعد از كليك كردن بر روي اين گزينه پنجره جديده باز مي شود و بايد منتظر شويد تا بعد از 10 ثانيه به اينترنت وصل شود مانند عكس زير

در صورت بروز هر گونه مشكلي مدل گوشي خود را اعلام كرده تا مشكل شما بررسي شود

اگر همين طوري از اينترنت استفاده كنيد شارژ خيلي زياد كم ميشود و سريع شارژ شما تمام ميشود براي استفاده ميتوانيد با توجه به سيم كارت خود از بسته هاي نامحدود يه روزه يك هفته يا يك ماهه استفاده كنيد

بسته های اینترنت :

POORYA
۱۳۸۹/۰۷/۱۸, ۲۰:۵۳
سلام علی جان

ببین واقعا سرعتش 460 کیلوبیت هستش؟؟؟
اگه اینطور باشه با ماهی 10 تومن که دیگه بیمه هستیم ! میگم نکنه 115 باشه تو اشتباه کردی؟
هنوز بسته نگرفتم بذار مطمئن بشم با اطلاعات کامل یه 1 ماهه بگیرم نامحدود....

جوابو بگو زود

Babak
۱۳۸۹/۰۷/۱۸, ۲۱:۰۰
با اجازه از علی آقا لازم دانستم یک مطلب را اضافه کنم ...

البته برای یکسری از گوشی ها لازم هست از طریق برنامه PC Suite یک کانکشن جدید بسازید . ( به طور مثال گوشی من بطور خودکار کانت نشد . ) برای همین در قسمت شماره تلفن میتوانی از این شماره که خوده ایرانسل تعریف کرده استفاده کنید :

*99***1#

Hossein
۱۳۸۹/۰۷/۱۸, ۲۱:۲۷
آقا بر عکسش هم آموزش بدید لطفا(واسهn900می خواستم)
ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۱۸, ۲۱:۲۸
عكس زير مربوط به سرعت منه

بابك جان براي بعضي ها هم بايد #99* رو بزني

آقا بر عکسش هم آموزش بدید لطفا(واسهn900می خواستم)
حسين جان براي گوشي شما فقط كافي است سي دي شو بريزي و همون طور كه يه كانكشن دايل آپ ميسازي يه دونه بسازي و مدم گوشي رو انتخاب كني بعد جاي يوزر و پسوردش رو خالي بذاري و جاي شماره #99* رو بزني فقط كافي است مودم گوشيت شناسايي بشه

NIMA
۱۳۸۹/۰۷/۱۸, ۲۱:۴۶
تلفن.اتصال با ایرانسل

*99***8#

علی جان شما هم از این سایت تست بگیر عکسش رو قرار بده

POORYA
۱۳۸۹/۰۷/۲۰, ۰۰:۰۹
دوستان اگه بشه چی میشه.................!!!!!!!!!!!!!=p~=p~=p~!=p ~=p~=p~!=p~=p~=p~!=p~=p~=p~!=p~=p~=p~

مال من نوکیا هستش :NOKIA 5800 Nevigation Editor فرقی با ورژن Xpress Music نداره فقط در عکس مدل خوبیه حتما بخرید;)

علی لازمه منم این کد *99# رو بدم؟ یا نه؟

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۲۰, ۰۰:۱۷
دوستان اگه بشه چی میشه.................!!!!!!!!!!!!!=p~=p~=p~!=p ~=p~=p~!=p~=p~=p~!=p~=p~=p~!=p~=p~=p~

مال من نوکیا هستش :nokia 5800 nevigation editor فرقی با ورژن xpress music نداره فقط در عکس مدل خوبیه حتما بخرید;)

علی لازمه منم این کد *99# رو بدم؟ یا نه؟

نه لازم نيست با همون روش آموزش وصل شو

mg.arsenal
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۱۴:۲۰
سلام دوستان من یه سه ماهی هست که از این روش استفاده میکنم ولی اصلا سرعت ثابتی ندارم دوستام هم دارن استفاده میکنن میگن سرعت دانلودشون بین 40 تا 50 هست ولی برای من آخر آخرش 30 هست تازه اگه برسه که معملا بین 10 تا 20 هست.برا همه دانلودهام هم از IDM استفاده میکنم و از GPRS ایرانسل استفاده میکنم با بسته نامحدود یه ماهه. درضمن ویندوزم هم XP هستش حتی ویندوز هم عوض کردم اماسرعتم تغییر نکرد و آنتن گوشیم هم در هنگام کانکت به اینترنت پر هستش. مدل گوشیم هم Nokia 2700 Classic هستش و دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه راستی تو دو تا PC هم امتحان کردم سرعتم زیاد تغییر نکرد حالا با توجه به این اطلاعات اگه کسی میتونه بهم کمک کنه که سرعتم مثل بقیه زیاد شه ممنون میشم بشنوم. از همتون هم متشکرم

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۱۵:۵۲
سلام دوستان من یه سه ماهی هست که از این روش استفاده میکنم ولی اصلا سرعت ثابتی ندارم دوستام هم دارن استفاده میکنن میگن سرعت دانلودشون بین 40 تا 50 هست ولی برای من آخر آخرش 30 هست تازه اگه برسه که معملا بین 10 تا 20 هست.برا همه دانلودهام هم از IDM استفاده میکنم و از GPRS ایرانسل استفاده میکنم با بسته نامحدود یه ماهه. درضمن ویندوزم هم XP هستش حتی ویندوز هم عوض کردم اماسرعتم تغییر نکرد و آنتن گوشیم هم در هنگام کانکت به اینترنت پر هستش. مدل گوشیم هم Nokia 2700 Classic هستش و دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه راستی تو دو تا PC هم امتحان کردم سرعتم زیاد تغییر نکرد حالا با توجه به این اطلاعات اگه کسی میتونه بهم کمک کنه که سرعتم مثل بقیه زیاد شه ممنون میشم بشنوم. از همتون هم متشکرم

دوست عزيز اين به خاطر مدل گوشي شما است كه GPRS اون كلاس 10 است و edge ندارد براي اينكه سرعت شما بين 40 تا 50 باشه بايد گوشيتون edge داشته باشه مثل 5800

mg.arsenal
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۱۶:۰۸
دوست عزيز اين به خاطر مدل گوشي شما است كه GPRS اون كلاس 10 است و edge ندارد براي اينكه سرعت شما بين 40 تا 50 باشه بايد گوشيتون edge داشته باشه مثل 5800

علی آقا ‏edge‏ چیه؟ درضمن راه دیگه ای نداره یعنی حتما باید گوشیم رو عوض کنم ؟ راستی یه بار هم خواستم که با گوشی فامیلمون که مدلش ‏Nokia 5530 express music‏ هست برم ولی هرکاری کردم ایرانسل تنضیمات ‏GPRS‏ رو براش نفرستاد.برا این هم راه حلی دارید؟(اسمم هم محمد امین هست ولی شما هر چی میخوای صدام کن)‏‎
‎ممنون

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۱۷:۲۹
علی آقا ‏edge‏ چیه؟ درضمن راه دیگه ای نداره یعنی حتما باید گوشیم رو عوض کنم ؟ راستی یه بار هم خواستم که با گوشی فامیلمون که مدلش ‏Nokia 5530 express music‏ هست برم ولی هرکاری کردم ایرانسل تنضیمات ‏GPRS‏ رو براش نفرستاد.برا این هم راه حلی دارید؟(اسمم هم محمد امین هست ولی شما هر چی میخوای صدام کن)‏‎
‎ممنون

محمد امين عزيز منم هر كاري ميكنم نميتونم با 5530 وصل شم نميدونم مشكلش از كجاست براي edge هم به لينك زير برويد

mg.arsenal
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۲۰:۵۴
محمد امين عزيز منم هر كاري ميكنم نميتونم با 5530 وصل شم نميدونم مشكلش از كجاست براي edge هم به لينك زير برويد

ممنون از راهنماییت من اون سایت رو خوندم به علاوه چند تا سایت دیگه به این نتیجه رسیدم که یه ‏simcard dongle‏ بخرم تا هم گوشیم سالم بمونه و هم سرعتم زیاد شه.اگه راجع به این هم اطلاعاتی داری بگو مناسبترین مدل سازگار که بشه باهاش از نهایت سرعت ایرانسل یا همراه اول استفاده کرد چیه؟درضمن من وقتی به به اینترنت کانکت میشم بالای گوشیم علامت ‏E‏ میاد که بعدش میره توی یه مستطیل و فکر کنم ‏edge‏ هم داشته باشم پس اونوقت دیگه مشکل چیه؟‎

medium
۱۳۸۹/۰۷/۲۳, ۲۲:۴۴
سلام

من با 115.2 وصل میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گوشیم k850i هست؟؟؟؟؟

قطعی تو روز زیاد دارم ولی شبا خوب میشه سرعت دنلودشم شبا تا 25یا30 میرسه
میشه یکم راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۷/۲۴, ۱۷:۳۵
سلام

من با 115.2 وصل میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گوشیم k850i هست؟؟؟؟؟

قطعی تو روز زیاد دارم ولی شبا خوب میشه سرعت دنلودشم شبا تا 25یا30 میرسه
میشه یکم راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

115 مال اينه كه با ويندوز اكس پي وصل ميشي و گوشيتون هم edge نداره كه بيشتر از 30 نميتونيد دان كنيد

POORYA
۱۳۸۹/۰۸/۰۷, ۲۰:۴۹
علی جون چرا وقتی من بسته نمی خرم به جی پی ار اس از طریق کامپیوتر وصل نمیشه؟؟؟؟

یعنی حتما باید بسته بخری؟

بیشتر بگو مهندس

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۰۷, ۲۱:۱۶
علی جون چرا وقتی من بسته نمی خرم به جی پی ار اس از طریق کامپیوتر وصل نمیشه؟؟؟؟

یعنی حتما باید بسته بخری؟

بیشتر بگو مهندس

مگه ميشه !

موقعي كه بسته نخري از شارژت كم ميكنه

POORYA
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۱۹:۱۹
نمیدونم چشه؟ به اینترنت وصل نمیشه ولی با موبایل وصل میشه!!!

میترسم یه بسته بخرم و بعدش هم وصل نشه! آخه میخوام یه ماهه بخرم با موبایل سرعتش خیلی کمه تصویرش هم کوچیک.

وقتی اون ده ثانیه رو پر میکنه یه لحظه که صبر میکنی بعدش یه ارور میده میگه سرور یا همون mtn کار نمیکنه!

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۲۰:۴۲
نمیدونم چشه؟ به اینترنت وصل نمیشه ولی با موبایل وصل میشه!!!

میترسم یه بسته بخرم و بعدش هم وصل نشه! آخه میخوام یه ماهه بخرم با موبایل سرعتش خیلی کمه تصویرش هم کوچیک.

وقتی اون ده ثانیه رو پر میکنه یه لحظه که صبر میکنی بعدش یه ارور میده میگه سرور یا همون mtn کار نمیکنه!

اين مشكل از طرف ايرانسل است چون بعضي وقت ها 2-3 روز شبكه مشكل داره اگه زنگ بزني 700 دقيق بهت توضيح ميده

POORYA
۱۳۸۹/۰۸/۱۰, ۱۱:۵۳
اگه 700 رو بگیرم بعد باید شماره چند رو بزنم تا سوالم رو بپرسم یا جوابمو بدن در این رابطه؟

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۱۱, ۱۴:۱۲
اگه 700 رو بگیرم بعد باید شماره چند رو بزنم تا سوالم رو بپرسم یا جوابمو بدن در این رابطه؟

0 رو ميزني و از اپراطور ميپرسي

Driven
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۲۳:۰۶
با عرض سلام ، یه سوال داشتم و اینکه به نظر شما با ایرانسل وصل بشیم بهتره یا با همراه اول من هر دو سیم کارت رو دارم اما وقتی با ایرانسل تو گوشیم که 5800 هستش به اینترنت وصل می شدم بهتر بود و در ضمن کدوم با صرفه تره ( من فعلا یه لب تاپ دارم که با adsl 512 به اینترنت وصل میشم اما فقط مجبورم تو خونه ازش استفاده کنم ) یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه simcard dongl رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده ،با تشکر...!

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۰۰:۲۲
با عرض سلام ، یه سوال داشتم و اینکه به نظر شما با ایرانسل وصل بشیم بهتره یا با همراه اول من هر دو سیم کارت رو دارم اما وقتی با ایرانسل تو گوشیم که 5800 هستش به اینترنت وصل می شدم بهتر بود و در ضمن کدوم با صرفه تره ( من فعلا یه لب تاپ دارم که با adsl 512 به اینترنت وصل میشم اما فقط مجبورم تو خونه ازش استفاده کنم ) یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه simcard dongl رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده ،با تشکر...!

معلومه ايرانسل چون سرعت بالا تري داره اين خيلي بهتره چون با 10 تومن تا يك ماه ميتوني هر چقدر خواستيد دانلود كنيد و در مورد سوال آخرتون فكر كنم 10 - 12 تومن باشه و از موبايل فروشي ها يا لوازم جانبي فروشي هاي كامپيوتر

medium
۱۳۸۹/۰۸/۲۴, ۱۷:۵۰
115 مال اينه كه با ويندوز اكس پي وصل ميشي و گوشيتون هم edge نداره كه بيشتر از 30 نميتونيد دان كنيد

من اطلاعات گوشیمو خوندم edge داره !!!!!!!!!!!!!!!:-?

ویندوزمنم 7 :((

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۲۴, ۱۸:۵۷
من اطلاعات گوشیمو خوندم edge داره !!!!!!!!!!!!!!!:-?

ویندوزمنم 7 :((

مدل گوشيتون چيه ؟ فاصله شما با آنتن ايرانسل زياده يا نه ؟

mg.arsenal
۱۳۸۹/۰۸/۲۴, ۲۳:۳۰
در مورد سوال آخرتون فكر كنم 10 - 12 تومن باشه و از موبايل فروشي ها يا لوازم جانبي فروشي هاي كامپيوتر

علی آقا من یخورده تحقیق کردم انگار بدرد نخوراش حدود 70 به بالاست

medium
۱۳۸۹/۰۸/۲۵, ۱۰:۴۶
مدل گوشيتون چيه ؟ فاصله شما با آنتن ايرانسل زياده يا نه ؟

مدل گوشیم k850i فاصله با آنتن خیلی زیاد دور نیست اگه آنتن تاثیر داشته باشه فک کنم اشکال از اونه :((

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۸/۲۵, ۲۰:۴۲
مدل گوشیم k850i فاصله با آنتن خیلی زیاد دور نیست اگه آنتن تاثیر داشته باشه فک کنم اشکال از اونه :((

گوشي شما سرويس edge دارد ولي احتمال زياد فاصله شما تا آنتن ايرانسل دليلش است چون فاصله جايي كه من هستم تا آنتن 100 متر هم نميشه

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۹/۰۴, ۱۱:۵۸
چگونه می شود رو edge فیکس دانلود کرد ؟ آخه در یه محل ثابت همیشه با سرعت بالا نمی توان دانلود کرد ؟

بستگي به فاصله شما با آنتن داره و آيا اون آنتن شلوغ هست يا نه

Hamid
۱۳۸۹/۱۱/۱۳, ۱۳:۱۱
خوب من اينجا يه چند تا سوال مي خواهم بپرسم ببينم چي به چيه يك اولا كه فرقي نداره كه پي سي سويت نوكيا را براي سوني اريكسون و يا برعكس استفاده كرد؟چون همون طور كه مي دونيد پي سي سويت نوكيا و سوني اريكسون فرق داره مثلا سوني درايور هاي گوشي هاي خودشو توي برنامه قرار ميده كه بتونن گوشيو شناسايي كنن دوم بستگي به مودم سيستم هم داره يا نه؟مودم چي باشه ديال اپ باشه يا اي دي اس ال يا غيره ايا مهمه يا نه؟سوم اينكه الان مشكل اينجاست كه مثلا من الان با يك گوشي k310i يه بسته نامحدود همراه اول برداشتم با گوشي وصل ميشه ولي مشكل اينه كه نميشه وصلش كرد به سيستم يعني با پي سي سويت نوكيا وصلش كردم ولي كانكت نميشه و ارور ميده كه مودم يافت نشد بعد مودمم واسش تعيرف مي كني ولي بازم وصل نميشه و جالبه بعد اين تعيرف مودم حتي ديگه سيستم همنمي تونه وصل شه به نت و ارور سخت افزاري مودم ميده =))خوب اينجاست كه ديگه بروبچ كه توي اين زمينه تجربه دارن توضيح بدن چون حالشو ندارم خودم روش تحقيق كنم:d

ali vazirinia
۱۳۸۹/۱۱/۱۳, ۱۴:۰۴
خوب من اينجا يه چند تا سوال مي خواهم بپرسم ببينم چي به چيه يك اولا كه فرقي نداره كه پي سي سويت نوكيا را براي سوني اريكسون و يا برعكس استفاده كرد؟چون همون طور كه مي دونيد پي سي سويت نوكيا و سوني اريكسون فرق داره مثلا سوني درايور هاي گوشي هاي خودشو توي برنامه قرار ميده كه بتونن گوشيو شناسايي كنن دوم بستگي به مودم سيستم هم داره يا نه؟مودم چي باشه ديال اپ باشه يا اي دي اس ال يا غيره ايا مهمه يا نه؟سوم اينكه الان مشكل اينجاست كه مثلا من الان با يك گوشي k310i يه بسته نامحدود همراه اول برداشتم با گوشي وصل ميشه ولي مشكل اينه كه نميشه وصلش كرد به سيستم يعني با پي سي سويت نوكيا وصلش كردم ولي كانكت نميشه و ارور ميده كه مودم يافت نشد بعد مودمم واسش تعيرف مي كني ولي بازم وصل نميشه و جالبه بعد اين تعيرف مودم حتي ديگه سيستم همنمي تونه وصل شه به نت و ارور سخت افزاري مودم ميده =))خوب اينجاست كه ديگه بروبچ كه توي اين زمينه تجربه دارن توضيح بدن چون حالشو ندارم خودم روش تحقيق كنم:d

فرق داره براي سوني اريكسون بايد نرم افزار خودش رو جدا بريزي براي نوكيا هم بايد پي سي سوت نوكيا رو بريزي

نه گوشي خودش مودم داره و نيازي به مودم سيستم نيست

اول سيستمت بايد مودم گوشي رو بشناسه تا بتوني وصل بشي

gltsat
۱۳۸۹/۱۱/۲۹, ۰۲:۵۱
سلام دوستان عزيز من دوتا گوشي دارم نوكيا ان 82 و سوني اريكسون c905 از لحاظ مودم سرعت دوتا خوبه ،پي سي سوئيت نصب كردم نوكيا نصب نشد .اريكسون تو آيكوني كه برا اينترنت هست كليك كردم تو نرم افزار پي سي سوئيت نصب شد ولي سوالم اينجاست كه اينترنت اكسپلورر كامپيوترم وصل نشد و كامپيوترم وصل نشد به اينترنت _ويندوز 7 استفاده ميكنم لطفا كمك كنيد

يه گوشي سوني اريكسون دارم كه ميخوام با استفاده از اينترنت (جي پي آر اس) گوشي كامپيوترم رو وصل كنم به اينترنت كسي ميتونه منو راهنمايى كنه

shahi.persian
۱۳۸۹/۱۱/۲۹, ۱۰:۵۸
نمیشه برعکس این اموزش رو یاد بدید یعنی از adsl برای گوشی استفاده کنیم؟

JigooL
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۱۴:۲۴
لطفا اموزش وصل شدن با wi fi گوشی رو هم توضیح بدبد.
هم تو ovi 3 هم تو محیط خود ویندوز

reghbali06
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۱۹:۰۴
سلام
گوشی من nokia 2700 classic هست که edge هم داره ولی بازم سرعت اینترنت از 115 بیشتر نمیشه
در ضمن سیمکارت من همراه اوله و شماره #99* را وارد میکنم و اگر وارد نکنم اصلا وارد نمیشه

ممنون

ali vazirinia
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۲۰:۳۷
سلام
گوشی من nokia 2700 classic هست که edge هم داره ولی بازم سرعت اینترنت از 115 بیشتر نمیشه
در ضمن سیمکارت من همراه اوله و شماره #99* را وارد میکنم و اگر وارد نکنم اصلا وارد نمیشه

ممنون

دوست عزیز احتمال زیاد در منطقه شما دکلی که قابلیت اج را داشته باشه نداره در ضمن نمیدونم همراه اول هم اج داره یا نه ولی ایرانسل داره چون تا حالا تبلیغی ازش ندیدم که فناوری اج رو داره یا نه

reghbali06
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۰۰:۵۷
دوست عزیز احتمال زیاد در منطقه شما دکلی که قابلیت اج را داشته باشه نداره در ضمن نمیدونم همراه اول هم اج داره یا نه ولی ایرانسل داره چون تا حالا تبلیغی ازش ندیدم که فناوری اج رو داره یا نه

با سلام و تشکر
مشکل من این بود که با بلوتوث وصل می شدم حالا که با کابل وصل شدم سرعتش بالا رفت و به 900 هم رسید ولی وقتی دانلود میکنم سرعت هنوز پایینه و در حدود 5 کیلوبایته

ali vazirinia
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۰۱:۳۱
با سلام و تشکر
مشکل من این بود که با بلوتوث وصل می شدم حالا که با کابل وصل شدم سرعتش بالا رفت و به 900 هم رسید ولی وقتی دانلود میکنم سرعت هنوز پایینه و در حدود 5 کیلوبایته

از برنامه اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید سرعت همراه اول در بهترین شرایط بین 15-25 است و اینکه سرعتتون کمه به خاطر دوری از دکل همراه اول است

reghbali06
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۶:۳۲
با سلام
همچنان وقتی وصل اینترنت میشم علامت G نشون میده و E نشون نمیده یعنی از قابلیت edge استفاده نمیشه مال شما هم همین طوره
اگه فاصله ی دور علت باشه احتمالش هست اگه دستگاه usb مودم ادج روبخرم بازم این مشکل وجود داشته باشه

ممنون

reghbali06
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۷:۱۱
با سلام
وقتی از سیمکارت ایرانسل استفاده کردم علامت E روی صفحه نمایش موبایلم ظاهر شد
مثل اینکه همراه اول تو منطقه ی ما edge رو پوشش نمیده
ولی بازم مشکل سرعت وجود داره و همچنان سرعتم زیر 10 کیلوبایته
احتمالش هست که وقتی usb dongle بخرم همین سرعت باشه و زیاد نشه
آخه ما از دکل ایرانسل دوریم

ممنون

ali vazirinia
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۲۳:۱۷
با سلام
وقتی از سیمکارت ایرانسل استفاده کردم علامت e روی صفحه نمایش موبایلم ظاهر شد
مثل اینکه همراه اول تو منطقه ی ما edge رو پوشش نمیده
ولی بازم مشکل سرعت وجود داره و همچنان سرعتم زیر 10 کیلوبایته
احتمالش هست که وقتی usb dongle بخرم همین سرعت باشه و زیاد نشه
آخه ما از دکل ایرانسل دوریم

ممنون

نه مدم های اج هیچ فرقی نداره و سرعت یکی است این هم فقط به خاطر دوری شما از دکل است

reghbali06
۱۳۹۰/۰۱/۰۹, ۰۱:۲۸
با سلام
من از تو لب تاپم می تونم وصل اینترنت شوم ولی با موبایلم نمی تونم وصل بشم
من فقط تنظیمات ارسالی ایرانسل رو ذخیره کردم
آیا تنظیمات دیگه ای باید انجام بدم
در ضمن گوشی من nokia 2700 classic هست و سیستم عامل نداره که تنظیماتی که بعضی سایتها گذاشتن انجام بدم

ممنون

sinaw
۱۳۹۰/۰۱/۱۰, ۱۶:۱۲
اگر همين طوري از اينترنت استفاده كنيد شارژ خيلي زياد كم ميشود و سريع شارژ شما تمام ميشود براي استفاده ميتوانيد با توجه به سيم كارت خود از بسته هاي نامحدود يه روزه يك هفته يا يك ماهه استفاده كنيد

درود و خسته نباشيد. @};-
استاد؟ :d
اين ايرانسل بسته ی يک ماهه 10 هزار تومان و سرعتي برابر با 40-50 kb در ثانیه قضيش چيه؟
ممکنه واسم توضيح بدين؟ و کجا بايد همچين چيزی رو دريافت کنم!
ممنون ميشم @};-

ali vazirinia
۱۳۹۰/۰۱/۱۰, ۱۸:۴۳

درود و خسته نباشيد. @};-
استاد؟ :d
اين ايرانسل بسته ی يک ماهه 10 هزار تومان و سرعتي برابر با 40-50 kb در ثانیه قضيش چيه؟
ممکنه واسم توضيح بدين؟ و کجا بايد همچين چيزی رو دريافت کنم!
ممنون ميشم @};-

پست بروز شد میتونید کدهاشو بزنید در بعضی از مناطق که پوشش منطقه خوب باشه و فاصله با دکل هم کم سرعت بین 30 تا 50 تغییر میکنه

sinaw
۱۳۹۰/۰۱/۱۰, ۲۰:۲۳
ايرانسل منطقرو پوشش ميده دکل هم حدود 500متر با خونمون فاصله داره
حالا قضيه کد چيه ؟ d: :"> :-<
@};-

ali vazirinia
۱۳۹۰/۰۱/۱۱, ۰۱:۵۴
ايرانسل منطقرو پوشش ميده دکل هم حدود 500متر با خونمون فاصله داره
حالا قضيه کد چيه ؟ d: :"> :-<
@};-

شما میتونید با اون کد ها بسته های یک روزه یک هفته ای یا یک ماهه رو بخرید مثلا 10 تومن شارژ میخرید بعد اون کد یک ماهه رو میزنید بعد تا یک ماه اینترنت دارید و تا 2.5 گیگ هم میتونید دانلود کنید

Kevin 7
۱۳۹۰/۰۱/۲۵, ۰۲:۱۷
سرعت دانلود ایرانسل بالاست من بدون نرم افزار دانلود دانلودم به 14 کیلوبایت رسید بود ( یادش بخیر) در ضمن سرعت کانکشن 90 کیلوبیت بر پانیه بود
چند روز پیش شنیدم سرعت دانلود 30 کیلوبایته

azama
۱۳۹۰/۰۵/۲۸, ۲۰:۴۱
سلام

من گوشی سامسونگ 7722 دارم آیامیتوانم ازطریق لپ تاب به اینرنت وصل شوم در صورت امکان آموزش لازم را

لطف بفرمایید.

باسپاس فراوان

sanaharati
۱۳۹۱/۰۱/۲۰, ۰۳:۴۴
سلام.من یه htc smart f3188دارم که فقط 4گزینه میاد
mount sd card
htc sync
charge only
always ask me
خودش به اینترنت وصل میشه ولی به کامپیوتر نه.
ضمنا pc suite ش روهم ندارمو مرتبا موقع وصل شدن این پیغام رومیده download htc sync suite from htc.com که اونم بیفایدس. میشه لطفا کمکم کنید.مرسی

sepideh_jooni
۱۳۹۱/۰۲/۲۱, ۰۱:۳۰
سلام من یه htc wildfire دارم که با موبایل راحت وصل میشم اما به کامپیوتر نه کمک کنین لطفا

shahrammohseni
۱۳۹۲/۱۲/۲۰, ۰۳:۲۸
اموزش تصویری وصل شدن به اینترنت با گوشی سونی اریکسون