PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع عیب حافظه فلش

Reza
۱۳۸۸/۱۱/۲۴, ۱۵:۴۸
شاید برای شما دوستان هم اتفاق افتاده باشه که cool disk درخواست فرمت میده یا باز نمیشه اما درایو اون هست یا اینکه هنگ میکنه یا درخواست فرمت با access بالا میده یا اینکه فقط چراغ فلش روشنه و اصلا درایوی اضافه نیمشه.
خب
حالا باید بگم اگه یکم خوش شانس باشید و مورد آخر واسه شما اتفاق نیفته (یعنی اصلا درایو فلش اضافه نشه اما خود فلش روشن بشه) در 90 درصد موارد نرم افزار های زیر راه گشا هستند
خصوصا در مورد ارور write Protect:
1- flash format_Repair
2- HPUSBFW
3-OnBelayV2
4-SP27608
5-UsbWriteProtect
من پک کامل مجموعه نرم افزار ها را در سرور rapidshare آپلود می کنم و برای شما عزیزان قرار می دهم.
ضمنا اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده می کنید حتما نرم افزارها را Run As Admin کنید.
کار با این نرم افزارها فوق العاده ساده است. از دوستان دیگر هم دعوت می کنم که نرم افزار های ارزشمند خودشون را قرار بدهند.
و اما دانلود فایل ها :
دانلود کنید :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پسورد: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
حجم : 7.26 مگابایت
کلیه نرم افزار ها سالم و اسکن شده با کسپر 2010 و عاری از هرگونه ویروس است.
من خودم تا حالا 4 تا فلش از 5 تا فلش خراب را با این نرم افزار ها تعمیر کردم و از عملکرد شان مطمئن هستم.
موفق باشید...

---------------------------------
پست جدید - ریکاوری جدید برای جت فلش های Transcend
---------------------------------
امروز می خوام یه ریکاوری جدید برای جت فلش های Transcend به شما عزیزان معرفی کنم که باید به اینترنت متصل باشید و نرم افزار ریکاوری را اجرا نمایید.... نهایتا از سایت سازنده فلش، مدل تشخیص و عیب بررسی و فرمت آن انجام می شود.
تنها در یک مورد عجیب نتونستم از این نرم افزار مفید استفاده کنم، اونم وقتی بود که یه فلش transcend دوگیگ را یه ویروس تبدیل به یه فلش 2 ترابایت کرده بود و ماهیت فلش از بین رفته بود و سایت سازنده نمی تونست فلش را بشناسد!!!!!:-o البته این فلش همان پیغام معروف فرمت را می داد و قابل استفاده نبود....

دانلود کنید با حجم حدود 1.5 مگابایت :

پسورد برنامه : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
موفق باشید@};-

Reza
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۰۱:۲۶
ای بابا!کاش فلش من مشکل حافظه داشت.یک فلش 8 gigabyte به من انداختند یک فایل 20 megabyte هم قبول نمی کنه.این فلش ها را با یک نرم افزار خاص برنامه می دهند که هر وقت وارد می کنی پایین صفحه اون حجم مورد نظر را نشان میده وچند تا فایل کم حجم هم برای تست جلوی مشتری قرار می دهند اما غافل از اینکه.................هیچوقت به یک فلاش ارزان قیمت اطمینان نکنید.اینجور فلاش ها بیشتر توی شهر های مرزی به قیمت پایین نسبت به حجمی که به ظاهر دارند فروخته میشوند.

جالبه بدونید فلش هایی به بازار اومدن که با حجم 1 ترا یا 512 گیگ هستند و فقط مثل سی دی میشه فایل روی آنها ریخت و قابلیت format ندارن! یعنی عملا یک بار مصرفند! #-o

Reza
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۱۳:۱۳
مي خواستم بدونم كه اين نرم افزار فلش كينكستون رو كه پيغام no disk مي ده رو ساپرت مي كنه؟

با تشكر ويژه

ببینید اگر شما درایوی به سیستمتون اضافه میشه، می تونید از این نرم افزار ها استفاده کنید و در 90 درصد مواقع من از این نرم افزارها جواب گرفتم.
مهم این نیست که درایو باز بشه، مهم اینه که فقط یه درایو اضافه بشه.
در اینصورت می تونید از این نرم افزارها استفاده کنید.
موفق باشید.@};-

ebi
۱۳۸۹/۰۱/۰۴, ۱۳:۰۳
اگه فلشتون سالم باشه، شاید بشه از برنامه های مدیریت دیسک استفاده کرد.

Hard Disk Low Level Format Tool توی فرمت کردن، نسبتا خوب عمل می کنه.

تست بکنید ببینید می تونه فلشتون رو فرمت بکنه یا نه (فقط خیلی مراقب باشید که اشتباه فرمت نکنید، چون اگه چیزی پاک باشه، دیگه امکان ریکاور کردنش وجود نداره):

پسورد:

البته می تونید از نرم افزارهایی مثل Acronis Disk Director یا Paragon Partition Manage هم استفاده بکنین.

اما در کل همه چیز به فلش مربوط می شه که سالم هست یا نه

ebi
۱۳۸۹/۰۱/۰۴, ۱۷:۰۵
ممنون دوست عزیز...
من تمام این راه هارو چک کردم خودم تو شرکت خدماتی کار میکنم و با این جور نرم افزارا خیلی سروکله میزنم...
با اینا نمیشه ولی مشکل اینجاست که اینجور فلشارو که زیادم هست برای گارانتیش که میفرستیم فرمتش میکنن و پسش میدن...اما راهشو نمیگن:))

من البته با یکی تو شرکتشون طرح رفاقت ریختم که رازشونو فاش میکنه =))

بهر حال ممنون از راهنماییتون

مارک فلشتون چیه؟

معمولا شرکتای سازنده ی نرم افزاری رو برای رفع عیب ِ فرمت نشدن ِ قطعاتشون می دن.

تا حالا چند بار با اون برنامه ها،فلش هایی رو که با هیچ برنامه ای فرمت نمی شده، تست کردم و فرمت شدن

ebi
۱۳۸۹/۰۱/۰۶, ۲۲:۱۳
فلش خودم مارکش HP هست اما اونا که گارانتی میفرستیم بیشتر PNY , Tmos , king هستن...
نرم افزار خوبشو گیر آوردم اینجام میزارم همه دانلود کنن...هدفم ازین پست این بود که اگه کسی قبل از من اینکارو انجام داده باشه شناساییش کنیم بریزیم سرش ازش بگیریم...!!!!
باز ممنون

با این فایل تست بکنین، ببینین جواب می ده یا نه.

حجم زیادی هم نداره، حدود 40 کیلوبایت:

پسورد:

POORYA
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۰۱:۲۴
نه بابا این همون برنامه ای هست که میخواستین:
آدرس دانلود:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اسمش هست: Cool Disk Formatter
از همه بچه ها هم تشکر میکنم.

saeedsam220
۱۳۸۹/۰۱/۱۲, ۲۰:۴۷
سلام
منم یه فلش سیلیکون پاور 32 گیگ گرفتم که فایل رو وقتی کپی میکنی روی فلش هست اما زمانیکه فلش رو از پورت جدا و دوباره وصل میکنی هیچی توش نیست

البته اینم بگم که با اینکه چیزی توش نیست اما فضای فلش به اندازه حجم همون فایل اشغال شده
ضمنآ hiden هم نیستن. با برنامه های مختلف هم فرمت کردم

قبل درست بود حالا اینجوری شد لطفا توروخدا یه راهی واسش پیدا کن جوابو گذاشتی یه اس به من بده قربونت

alidehban
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۲:۳۴
خب دوستان من از همه تشکر میکنم که تو این بحث شرکت کردن....
همه ی اینارو تست کردم هر کدوم یه جا مناسبه.
واما مشکل فلش خودم با اینا حل نشد:-&

اینم یگانه نرم افزاری که کارمو راه انداخت... ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
احساس میکنم از بقیه بهتر جواب میده.

Reza
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۳:۲۷
از دوست خوبمون ممنونم که نرم افزار خودشون را برای حل مشکل فرمت HP قرار دادند.
لطفا دوستان نتیجه تست خودشون را روی فلش مموری HP و دیگر مارک ها اعلام کنند.
و اما نتیجه تست این نرم افزار روس فلش مموری transcend با ارور رو به رو شده و پیغام عدم وجود فلش مموری در سیستم رو میده
این نشون میده که هر نرم افزار کارایی خودشو داره
در نهایت قصد داریم، همانند اول تاپیک، یک پک کامل تر را ارائه کنیم.
ضمنا تاپیک ها ادغام شده
دوستان لطف کنند به اول تاپیک برای دریافت نرم افزارها بروند و سپس شروع به دانلود پک کنند.
از نرم افزارهای ارائه شده توسط سایر کاربران نیز استفاده کنید و نام نرم افزار، مارک فلش و ارور حل شده را کامل توضیح بدهید.
با تشکر@};-

mshln
۱۳۸۹/۰۲/۰۷, ۱۱:۵۱
خب دوستان من از همه تشکر میکنم که تو این بحث شرکت کردن....
همه ی اینارو تست کردم هر کدوم یه جا مناسبه.
واما مشکل فلش خودم با اینا حل نشد:-&

اینم یگانه نرم افزاری که کارمو راه انداخت... ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
احساس میکنم از بقیه بهتر جواب میده.

سلام دوست عزیز من هم مشکلی مثل شما دارم و هیچ کدوم از نرم افزار ها نتونست مشکلم رو حل کنه اما ظاهرا شما نوشتید که اون یگانه نرم افزار :d مشکلتون رو حل کرده اما ظاهرا لینکش منقضی شده اگه ممکنه دوباره آپلودش کنین. ممنون میشم.

Reza
۱۳۸۹/۰۲/۰۸, ۱۸:۴۱
سلام، لينكها واسم كار نميكنه،اگه ممكنه يه جاي ديگه اپلود كنيد ممنون ميشم.

لینک مشکلی نداره... دوباره امتحان کنید
+
لینک مستقیم:

Hamid
۱۳۸۹/۰۲/۲۱, ۱۱:۵۵
سلام اقا رضا خسته نباشید من یه فلش کیگستون 2 گیگ دارم که سوخته و گارانتیشم مفقود شده با این نرم فازاری های که گذاشتی میشه دوباره سالمش کرد اگه اره بگو کدوم نرم افزار تا دانلود کنم ممنون در ضمن یه سوال این ریکاوری ترنسید که گذاشتی همون نرم افزار'JetFlash Online Recovery v1 هست؟

nima_smart
۱۳۸۹/۰۲/۲۲, ۱۸:۰۰
سلام اقا رضا خسته نباشید من یه فلش کیگستون 2 گیگ دارم که سوخته و گارانتیشم مفقود شده با این نرم فازاری های که گذاشتی میشه دوباره سالمش کرد اگه اره بگو کدوم نرم افزار تا دانلود کنم ممنون در ضمن یه سوال این ریکاوری ترنسید که گذاشتی همون نرم افزار'JetFlash Online Recovery v1 هست؟

تو این سایت سر بزنید احتمال باشه

Reza
۱۳۸۹/۰۲/۲۲, ۲۱:۰۰

سلام دوست من، منظورتون از سوخته، یعنی چی؟ اگر هنوز به سیستم درایو اضافه میشه، امیدی هست....
نرم افزارهایی را هم که ارائه دادم؛ باید به صورت مجموعه ای تست کنید .....
نرم افزار jetflash هم همونی هست که گفتید و به صورت آنلاین عمل می کنه.....

Hamid
۱۳۸۹/۰۲/۲۳, ۱۱:۵۴
سلام دوست من، منظورتون از سوخته، یعنی چی؟ اگر هنوز به سیستم درایو اضافه میشه، امیدی هست....
نرم افزارهایی را هم که ارائه دادم؛ باید به صورت مجموعه ای تست کنید .....
نرم افزار jetflash هم همونی هست که گفتید و به صورت آنلاین عمل می کنه.....

سلام داش رضا مرسی از راهنماییت ولی اصلا درایوری به کامپیوتر اضافه نمی کنه این فلش به علت سیف نکردن

به هنگام جدا سازی از کامپیوتر دیگه هیچ درایوری اضافه نمی کنه حالا ببینید میشه مشکلشو حل کرد مرسی

Reza
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۰۱:۴۲
سلام داش رضا مرسی از راهنماییت ولی اصلا درایوری به کامپیوتر اضافه نمی کنه این فلش به علت سیف نکردن

به هنگام جدا سازی از کامپیوتر دیگه هیچ درایوری اضافه نمی کنه حالا ببینید میشه مشکلشو حل کرد مرسی

دوست من فعلا راهی سراغ ندارم و معمولا دیگه این مشکلات به خود حافظه چیپ فلش برمیگرده و 95 درصد مواقع دیگه قابل برگشت نیست....

Amin501
۱۳۸۹/۰۳/۰۶, ۱۸:۲۲
سلام
خیلی خیلی ممنون از بابت نرم افزارهاتون
من بانک نرم افزار دارم و فروشنده انواع فلش ها هم هستم ولی فقط تونسته بودم برنامه ریکاور فلش های pny رو از شرکتش کش برم
ولی برای بقیه فلش ها به مشکل بر میخوردم
به هر حال خیلی لطف کردین
موفق باشین
کوچیک همه دوستان
امین

nima_smart
۱۳۸۹/۰۳/۰۶, ۱۹:۴۳
فلش هایی که توسط ویندوز 0 byte شناخته میشن
فلش هایی غیر قابل فرمت هستن
فلش هایی که ارور WriteOnly یا ReadOnly میدن
و کلاً فلش هایی که شما ازش ناامید شدین
البته اگه آی سی فلش سوخته باشه فکر نکنم این برنامه بتونه کمکی بهتون بکنه

همه این ها رو با این برنامه میشه درست کرد

لینک دانلود

کار کردن با این برنامه خیلی ساده هستش
فلش بزنید به کامپوتر، برنامه رو باز کنید، سایز فلش دیسک رو انتخاب کنید،برید مرحله بعد، حالا دو تا گزینه داره که ازتون میپرسه که فایل های وو فلش رو پاک کنه یا نه
بعد Start رو بزنید،دوباره Start رو بزنید، حالا 1 دقیقه صبر کنید تا پیام کامل شدن تعمیر نمایش داده بشه

دقت کنید در حین اجرای برنامه باید به اینترنت متصل باشید و اینکه این برنامه فقط برای فلش های Transcend کار میکنه

موفق باشید

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۳/۰۶, ۲۳:۵۶
سلام
آقایون من تمام نرم افزارهایی که گذاشتین رو روی یه فلش تست کردم اما جواب نداد
وضعیت این فلش هایی که میگم اینطوریه که درایوش رو ویندوز میشناسه اما وقتی روش دابل کلیک میکنم پیغام "درایو خالی است" یا "درایو فرمت شود؟" میدهد که با هیچکدوم از نرم افزارهای پیشنهادی درست نمیشه.
راستی یه فلش دیگه هم هست که پیغام " Write protect " میده
اگه میشه سریعتر کمکم کنین

سلام از اين برنامه استفاده كن ابراهيم معرفي كرده من روي كينگستون تست كردم درست شد اگر درست نشد احتمال زياد فلشت سوخته

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mishka_a1
۱۳۸۹/۰۴/۱۱, ۱۳:۱۸
با سلام خدمت دوستان عزيز

من فلش با مارک silicon power دارم،که ويروسی شد

وقتی ويروس ها را پاک کردم،نميدونم چی شده که

تمام فايل های داخل آن را به صورت مخفی کرده و فقط وقتی show hidden file را بزنم

ميتونم ببينم،

و امکان delete کردن و يا فرمت کردن را نميده

لطفاً من را راهنمايی کنين که چطور آن را فرمت کنم

سپاس از شما

ebi
۱۳۸۹/۰۴/۱۱, ۱۳:۳۴
فایل هاتون سیستمی و مخفی شدن.

توی run عبارت cmd رو تایپ بکنید و دستور زیر رو بنویسید (به جای H اسم درایو فلشتون رو بنویسین)

H:بعدش Enter بکنید و بعد دستور زیر

attrib -s -a -r -h /s /dزمانی که Enter بکنید، بسته به مقدار فایل هاتون ممکنه یه مقدار زمان ببره.

فکر می کنم درست بشه.

mohsenpoormajid
۱۳۸۹/۰۴/۱۹, ۱۲:۴۴
با سلام من الان یک هفته است که در به در تعمیر فلشم هستم تمتم نرم افزار هایی هم که گفتید را امتحان کردم حتی تو یه سایت گفته بود لینوکس راحت میتونه که به خاطرش هاردم فرمت شد الان دیگه موندم چیکار کنم؟فلشم تو ریکاوری بود که درش اوردم الان مشکلش اینه که میشناسدش اما تو فرمت میگه رایت پروتکت مارکش memonex است تو سایتشم چیزی نبود اگه کسی کمک کنه خدا خیرش بده

ali vazirinia
۱۳۸۹/۰۴/۱۹, ۱۵:۵۴
با سلام من الان یک هفته است که در به در تعمیر فلشم هستم تمتم نرم افزار هایی هم که گفتید را امتحان کردم حتی تو یه سایت گفته بود لینوکس راحت میتونه که به خاطرش هاردم فرمت شد الان دیگه موندم چیکار کنم؟فلشم تو ریکاوری بود که درش اوردم الان مشکلش اینه که میشناسدش اما تو فرمت میگه رایت پروتکت مارکش memonex است تو سایتشم چیزی نبود اگه کسی کمک کنه خدا خیرش بده

از اين استفاده كن

alinz
۱۳۸۹/۰۷/۱۰, ۱۱:۴۸
سلام دوست عزیز چطور باید دانلودش کنم؟؟؟؟؟؟؟
هر کاری که میکنم نمیشه

Hamid
۱۳۸۹/۰۷/۱۰, ۱۹:۳۵
سلام دوست عزیز چطور باید دانلودش کنم؟؟؟؟؟؟؟
هر کاری که میکنم نمیشه

سلام دوست عزیز چیو میخوای دانلود کنی نمیشه؟بگید کدوم لینک کدوم پست اخه این همه لینک توی این پست داده شده منظورتون کدوم لینک هست بگید تا بررسی کنیم و پاسخگو باشیم:d@};-

alihos
۱۳۸۹/۰۸/۰۳, ۱۳:۴۱

سلام دوست عزيز بنده بطور اتفاق برنامه*اي را دانلود کردم و همين مشکل شما را داشتم و رفع شد ايشا الله که مشکل شما هم رفع بشه
اسم اين فايل USB_Format__write_Protect_solve_-[Only Registered And Activated Users Can See Links] هست و در همين سايت ميتونيد جستجو کنيد البته با کمي حوصله! حتما مشکلتان حل خواهد شد.

اينم لينک دانلودش مي توني بري اونو بدون جستجو دانلود کني.

پسورد :

موفق باشيد

rabinsun
۱۳۸۹/۰۸/۰۵, ۱۸:۲۲
سلام ...من يه فلاش 32G Transcend دارم يه مشكل داره اونم اينكه هر وقت ميخوام 2و3 تا فيلم توش كپي كنم erorr ميده.

mehran69
۱۳۸۹/۰۸/۰۸, ۰۱:۴۶
سلام من يه كول ديسك 4گيگ سيليكون پاور دارم كه يه مشكل عجيبي برام داره وقتي به پورت وصل ميكنم
هم درايو مياره هم با fat32 فرمت ميشه وهم بانود 32ويرسيابي كردم پاك بود ولي وقتي كه فايل يا فيلم...
ميزنم اگه با همون فولدري كه هست بزارم مشگلي نيست ولي اگه داخل كول ديسك اسم فولدر رو عوض كنم چه به فارسي وچه به انگليسي فايلهاي داخل كولد.. خراب ميشه يا پاك ميشه لطفا اگه راهي هست بهم بگين

ودرمورد دانلود موضوعات كل سايت توضيح بدين چه جوري دانلود كنم اخه من تازه عضو شدم مشكل دارم با دان لود:((:((:((

rabinsun
۱۳۸۹/۰۸/۰۸, ۲۱:۴۲
فلش هایی که توسط ویندوز 0 byte شناخته میشن
لینک دانلود

سلام....
خسته نباشي.آقا من اين نرمافزاري كه گفتيد رو دانلود كردم ولي وقتي خواستم اجراش كنم ارورر داد(فلش رو متصل كرده بودم):-?

children
۱۳۸۹/۰۸/۲۳, ۱۸:۰۰
با سلام ارورwindows was unable to complete the formatمی ده ویندوز منxpولی روی7نیز امحان کردم ولی فرقی نکرد از تمام نرم افزار ها استفاده کردم کول دیسکم چینی ولی کارکرد ولی وقتی اطلاعاتی میریزم و ازکامپیو تر می کنم ودو باره وصل کردم فقط یکی باز کرد ولی تا نصفه ایا راحی برای درست کردنش هست کمکم کنید ممنون میشم.

Reza
۱۳۸۹/۰۸/۲۸, ۰۱:۱۳
سلام
این ehtemam recovery tool که دوستان نام بردن لینک نداره ؟ من فلش PNY دارم و همین مشکل رو داره ولی نتونستم کاری براش انجام بدم ، امکانش هست فایل رو تو فروم آپلود کنید یا آدرسشو بدین ؟

اين هم نرم افزار(ehtemam) كه مي خواستيد.
از اينجا دانلود كنيد:

مشكلتون دقيقا چي هست؟
شايد اين نرم افزار نتونه كمكتون كنه
باز هم مشكلي بود مطرح كنيد....

ALI LORD
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۲۱:۲۴
مطالب روی فلش را نم توانم در جای دیگری کپی کنم ویا انرا فرمت کنم . لطفا مرا راهنمائئ کنید.
با تشکر مصطفی

شما تو یک سیستم دیگیری هم تست کردین ؟؟؟؟ مارک و نوع فلش شما ؟ ؟؟؟؟

ali_01111
۱۳۸۹/۰۹/۲۹, ۱۵:۲۰
سلام من يه فلش 64gb دارم و پشت سر هم فرمت ميده و حافظشم هميشه 0 هست:((
هيچيزي هم داخلش نميره و به جاي چراغ آبي چراغ قرمز روشنه
از نرم افزار OnLineRecovery هم استفاده كردم اما فلشمو نميخونه تا درست بشه
لطفا بگيد چيكار كنم ميتونيد كمكم كنيد ؟!!!!!!؟:)>-

Reza
۱۳۸۹/۰۹/۲۹, ۱۶:۵۵
فلش king stone دارم كه به وسيله ويندوز نمي توانم آن را فرمت كنم نرم افزاري مي خواهم كه بتوان آن را فرمت كرد فقط توسط سيسم شناخته مي شود اما نمي توان از آن استفاده كرد

بايد نرم افزارهايي كه توي اين تاپيك هست را تك تك امتحان كنيد. اولين برنامه هم با hp فرمت كنيد.

Driven
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۲۳:۰۶
سلام دوست عزیز اگر نرم افزاری برای فرمت میگردی از این نرم افزار هم میتونی استفاده کنی من خودم استفاده کردم و فلش مموری خودم را با بیشتر نرم افزارهای فرمت امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم ولی با این نرم افزاری که اینجا لینک دانلودش رو گداشتم مشکلم حل شد کار کردن باهاش خیلی ساده است کافیه فقط دانلودش کنی حجمش هم 503 کیلو بایته ونیازی به نصب هم نداره وفقط باید ابتدا فلش به کامپیوتر وصل کنی وبعد برنامه رو اجرا کنی...!

Reza
۱۳۸۹/۱۱/۲۵, ۱۷:۳۳
سلام به دوستان عزیز من یک فلش 23 گیگ سونی دارم البته یادگاری هست چند مدتی دستم بود کار میکردم خوب بود مدتی بود وقتی پر میکردمش هنگ میکرد خواستم درستش کنم اما بدتر شد حالا اصلا فرمت نمیشه با هرچیز به فکرم رسیده این کار کردم باز هم نشد مثل خود ویندوز ..سی دی ویندوز...انواع نرم افزار معروف مثلonlinerecovery ..hhtاز قبیل اینها کسی نرم افزار قویترسراغ نداره فرمتش کنم اخه خیلی برام ارزش داره فلش یادگاری هست کسی میتونه کمک کنه:((

دوست عزیز فلش 23 گیگ که نداریم. فکر کنم منطورتون 32 گیگ بوده
حالا برید از روی کارتن فلش، مدل دقیق اون رو بخونید و اینجا اعلام کنید تا ببینم ریکاوری فلش چی داره....

aria khan
۱۳۹۰/۰۱/۰۳, ۱۲:۰۲
با سلام
من یه فلش مموری سونی64گیگ دارم هرکاری که میکنم فرمت نمیشه تمام برنامه های که معرفی کردید هم امتحان کردم فایده ای نداشت لطفا راهنمایی کنید
وقتی که فرمت نمیشه یک برنامه داخل فلش در حال اجرا هست که به احتمال قوی autorun.inf هست که چون نود 32 به این ویروس حساس است با نود 32 آپدیت شده اسکن کنید فلش را بعد فرمت کنید

Mohammad
۱۳۹۰/۰۱/۰۳, ۲۱:۰۹
با سلام
من یه فلش مموری سونی64گیگ دارم هرکاری که میکنم فرمت نمیشه تمام برنامه های که معرفی کردید هم امتحان کردم فایده ای نداشت لطفا راهنمایی کنید
شما بهتره با نرم افزار Low Level Format هم تست کنید تو انجمن سرچ کنید نرم افزارش هست تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید و حتما در انتخواب فلش خود دقت کنید چون اگه اشتباه کنید کل هارد می پره.

سلام من يك فلش 8 گيگ دارم كه تا ديروز سالم بود. اما فكر ميكنم در حين ريختن فايل بود كه دچار مشكل شد . 2.33 گيگ فايل توش بود و حالا هم همين مقدار رو نشون ميده . فرمت نميشه ؛ و اخطار windows unable complete format ميده . ضمنا check disk هم نميشه ، در داس هم فرمان chkdsk و scan disk رو امتحان كردم كه دو مشكل رو پيدا كرد ، كه fix نميشدن . الان هم وقتي فلش رو باز ميكنم يا خالي نشون ميده يا 128 تا فايل 4.5يا 16 يا 12 مگابايتي به نام h يا a ظاهر ميشوند كه اگه كپيشون كنم اخطار cannot read from source file or disk رو ميده. اگر چيزي هم توش بريزم دفعه بعد وجود نداره يا صفر بايت ميشود . برنامه هاي بالا هم كمكم نكرد ، و hpusbfw اخطار write protected داد . Low level format هم نميشه . قبل از اين هم هيچ گونه مشكلي با فلش نداشتم و به خوبي كار ميكرد. اميدوارم متوجه مشكلم شده باشيد ، تقاضاي كمك دارم .
شما هم دوست گرامی بهتره یک سیستم بدون ویروس پیدا کنید و نرم افزاری که در پست بالا معرفی کردم سرچ کنید و بعد از دانلود اقدام به وصل فلش خود کنید و بدون این که فلش رو باز کنید فرمت کنید مشکل به احتمال زیاد حل شه@};-

msadati69
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۱۲:۳۴
سلام فلش من کینگ استون هست نمیتونم فرمت کنم فرمت تا مرحله اخر پیش میره ولی اخر فلش خودش eject میشه لطف کنید سریعتر به من پاسخ بدید راستی فرمت ntfs میشه ولی fat32 نمی شه

R3zA
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۲۱:۱۹
سلام
من یه فلش transcend دارم وقتی که فیلم یا هر چیزی واردش میکنم اطلاعاتش قاطی میشه تو رو خدا بگید چه کار باید بکنم؟:((

اگر روی فلش مموریتون نوشته شده Jetflash می تونید با برنامه Jetflash Online Rocovery از طریق اینترنت آن را تعمییر کنید

soltan_ghalbha
۱۳۹۰/۰۱/۱۹, ۰۰:۲۱
سلام دوستان عزیز. من یه فلش 16 گیگ سونی دارم. کاملا اصل. بهترین فلشی که تا حالا داشتمو دیدم. شماره محصولش هم اینه: USM16GL امروز تو دانشگاه حواسم نبود وصلش کردم به یو اس بی جلو سیستم که دیدم کار نمیکنه. بعد زدم پشت سیستم که این پیغام رو داد: Usb Device Not Recognized با سیستم های دیگه هم امتحان کردم، صدای نصب یو اس بی میاد ولی درایو اضافه نمیشه و همون پیغام رو میده. البته چند تا فلش دیگه هم قبلا به جلوی سیتم زدم سوخت. لطفا بگین امیدی هست یا نه؟ اگه امیدی هست چه کار باید بکنم؟ ممنون

R3zA
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۳:۲۷
سلام مجدد
برنامهlow level format اسم فلش من رو usb2 flash diskتشخیص میده ولی روی فلش jet flash نوشته شده با برنامه Jetflash Online Rocovery که گفتید امتحان کردم ولی نتیجه ای نداشت چون برنامه فلش من رو شناسایی نکرد... وقتی که فیلم یا هر چیزی واردش میکنم اطلاعاتش قاطی میشه تو رو خدا بگید چه کار باید بکنم؟:((

برنامه jetflash online recovery‏ نیاز به اینترنت داره
من با اینترنت ایرانسل این کار را کردم،تقریبا 2 دقیقه طول کشید،واقعا برنامه محشریست
بعد از این که پیغام اتمام عملیات ظاهر شد،برنامه را بستم و فلش را فورمت کردم

فلش مموری سونی اگر خراب شد از ضمانتش استفاده کنید،چون فاتحه اش خونداست(طبق تحقیقاتی که انجام دادم)

eisastar
۱۳۹۰/۰۲/۱۸, ۲۳:۵۹
سلام
فلاش من هم ترسند ولی تازه گیا وقتی مثلا آهنگ رو با فولدور می ریزم پس از اینکه درش می یارم و دوباره وصل می کنم فولدور با حجمش هست ولی آهنگا نیستن حتی hiden هم نشدن درمورد فایل های zip هم همینجوری هستش
لطفا رهنمایی کنید

ALI LORD
۱۳۹۰/۰۲/۱۹, ۰۹:۳۹
سلام
فلاش من هم ترسند ولی تازه گیا وقتی مثلا آهنگ رو با فولدور می ریزم پس از اینکه درش می یارم و دوباره وصل می کنم فولدور با حجمش هست ولی آهنگا نیستن حتی hiden هم نشدن درمورد فایل های zip هم همینجوری هستش
لطفا رهنمایی کنید

این احتمالا ویروسی هست. فرمت کنید فلش @};- و سیستم خود ویروسی کشی کنید.

zizi85
۱۳۹۰/۰۳/۰۲, ۱۶:۵۶
سلام، یک بار دیگه هم این پیغام رو دادم اما جوابش رو پیدا نکردم لطفاَ کمکم کنین.
من یه فلش 8گیگ pqiدارم که وقتی اون رو به سیستم وصل می کنم این پیغام رو میده
pleace insert a disk into drive\device\harddisk2\dr11 . there is not disk in drive
و در ضمن چراغ فلش هم روشن نمی شه ولی گاهی سیستم اون رو میشناسه ولی بازش نمیکنه و چراغش همچنان خاموشه .

koli14
۱۳۹۰/۰۳/۰۵, ۱۰:۳۷
باسلام
همه لینک های دانلود برای این پست گذاشتید خراب
ممنون می شم از شما لینک دانلود رو درست کنید تا من هم بتون از این نرم افزاری جالب استفاده کنم.
برای فلش های hp پیشنهاد می کنم از نرم افزار فرمت hp داخل گوگل دانلود کنید.
برای فلش دیگر می توان از محیط را ویندوز استفاده کنید:FORMAT J رو تایپ کنید.

ne69
۱۳۹۰/۰۵/۱۷, ۱۹:۲۰
سلام خسته نباشی
سلام من نتونستم فایل های گفته شده را از این آدرس دانلود کنم ارور ميده،میشه لطفا راهنمایی کنید
و اما دانلود فایل ها :
دانلود کنید :
کد:

پسورد: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
حجم : 7.26 مگابایت
انلود کنید با حجم حدود 1.5 مگابایت :
کد:

نميشه:((

POORYA
۱۳۹۰/۰۵/۱۷, ۱۹:۵۴
چه اروری میده وقتی سایت باز میشه باید بزنید روی گزنه ی وسطی یعنی همون save file to your computer بعدش زیر این نوشته زده دنلود فورا هم دانلود میشه...

javadrabbani
۱۳۹۰/۱۰/۱۳, ۱۵:۳۲
این نرم افزار اچ پی تون فلش مموری من را نجات داد
فلش مموری من 8 گیگ را 2 گیگ نشون میداد و بیشتر هم نمیریخت توش
هر بار هم فرمت میکردم فاید ای نداشت و رفتم یه فلش دیگه خریدم
ولی امروز اتفاقی به ذهنم رسید شای بتونم درستش کنم
و با این hpusbfw فرمتش کردم و درست شد
خداوند جزای خیربهتون بده

Alinarc70
۱۳۹۰/۱۱/۱۸, ۱۸:۴۹
مشکل در پایین آمدن سرعت فلش 16 گیگ Silicon Power

سلام دوستان . من یک فلش سیلیکون پاور 16 دارم که سرعت عالی ای داشت . ( 35-45 مگابایت بر ثانیه سرعت داشت )
چند روز پیش به سرم زد تا با نرم افزار Flash Boot تبدیلش کنم به یک فلشی که تو کار های بوت هم بتونم ازش استفاده کنم اما وقتی با این نرم افزار فرمتش کردم سرعتش مثل یک فلش معمولی شده (4 مگابایت بر ثانیه) ... خیلی با هاش ور رفتم و با نرم افزار های مختلف فرمتش کردم ولی درست نشده و همشنان سرعتش پایینه .

البته اخیراً بک روش پیدا کردم که سرعتش رو برگردونده ولی عملا بازم سرعتش پایینه . مثلا وقتی یک فایل با حجم 2 گیگ رو درون فلشم کپی میکنم اولش فایل با سرعت خیلی بالا کپی میشه (70 مگابایت بر ثانیه) ولی وقتی یکم از فایل کپی میشه مثلا 20٪ فایل شروع میکنه به پایین آمدن سرعت و در آخر هم زمان ریختنش همون فایل در فلشم با فلش های معمولی هیچ فرقی نداره و حتی دیرتر میریزه و حسابی رو اعصابمه .
لطفا راهنمایی کنید ...

hussaini
۱۳۹۰/۱۱/۱۸, ۱۹:۱۰
[Only Registered And Activated Users Can See Links] این ادرس که چیزی وجود ندارد ...حجم صفر است...این همه ثبت نام کردم برای یک فایل

Meisam
۱۳۹۰/۱۱/۱۸, ۱۹:۱۷
یک بار با نرم افزار low level fomat فرمتش کنید احتمالا مشکل برطرف میشه.

از نرم افزارهای توی این پست هم میتونید کمک بگیرید.

saeede_2710
۱۳۹۰/۱۲/۰۱, ۱۶:۵۸
:chargrined:
سلامومن یک فلش hp دارم که بالا میاد و میشه مطالب رو از توش برداشت ولی دیگه نمیشه نه reset کرد و نه چیزی بهش اضافه کردوکلا بی فایده شده.الان باید چکار کنم؟

barrett
۱۳۹۰/۱۲/۱۳, ۲۲:۴۸
سلام من يه فلش hp دارم كه 8گيگه .الان دو روزه وقتي وصلش ميكنم به كامپيوتر عكس يه درايو مياد كه روش علامت سوال كشيده. وقتي كه safely remove hardware رو ميزنم عكسش درست ميشه اما زود ميره.در ضمن هي وصل ميشه و اون صداي كانكت شدن تو ويندوز رو ميده و هي قطع ميشه.قابل تعمير با اين نرم افزار ها هست يا نه ممنون

nafass
۱۳۹۱/۰۲/۰۲, ۱۸:۳۵
سلام چرا این برنامه رو نمیشه دانلود کرد؟؟؟ میشه توروخدا یکاریش بکنین بتونم دانلود کنمش؟؟ نیاز دارم شدیدا به این برنامه:confusion:

sbikooh 123456
۱۳۹۱/۰۲/۰۵, ۲۱:۰۹
با سلام
بنده یه فلش 8گیگ transcend دارم وقتیکه به سیستم وصل میکنم شکل داریو بالا مییاد ومیخوام باز کنم با این پیغام روبرو میشم (please insert a disk into drive) وهمچنین روی گزینه properties میرم فضای خالی واستفاده شده رو صفر نشون میده علتش چیه ؟

با تشکر

Farhad
۱۳۹۱/۰۲/۰۶, ۰۲:۴۸
یه فلش 8گیگ transcend دارم وقتیکه به سیستم وصل میکنم شکل داریو بالا مییاد ومیخوام باز کنم با این پیغام روبرو میشم (please insert a disk into drive) وهمچنین روی گزینه properties میرم فضای خالی واستفاده شده رو صفر نشون میده علتش چیه ؟
دوست عزیز از علل اصلیش اینه که خیلی از سازندگان از چیپ های حافظه ارزون قیمت و بی کیفیت برای فلاش استفاده میکنند که حتی بد سکتور هم دارند.
اینگونه فلاش ها اگه چند بار رونویسی بشند یا به خصوص اگه چند بار از سیستم بد و بیموقع حذف بشند... ویندوز چیزی نمیتونه بخونه و با این پیام در ویندوز روبرو میشید. که معمولا هم درست کردن یا ریکاوری کردن آنها کار بسیار سخت و شانسی هست. البته میتونید سعی در ریکاوری یا فرمت هم اگه اطلاعات مهمی روش ندارید بکنید.
- روی سایت سازنده ببینید برنامه ای برای فلش نداره؟
- با اکانت ادمین، از دیسک منیجمنت ویندوز، لتر درایو فلاش رو تغییر بدین (x و z نذارین) ، شانس بیارین درست میشه. البته برای چه مدت معلوم نیست.

rasoola
۱۳۹۱/۰۳/۱۹, ۰۰:۱۴
سلام دوستان
نمی دانم با وجود سرور های قدرتمند آسان دانلود چرا فایل ها را در جاهایی آپ می کنید که هیچ ضمانتی ندارند حتی یکی از لینک ها هم درست نیست( البته آن هایی که من دیدم) خدا قوت به مدیر سایت آسان دانلود اگه تونستین فایل ها رو یک دست کنید و توی سایت خودتون بذارید ممنونم ارادتمند رسول -

Farhad
۱۳۹۱/۰۳/۱۹, ۰۲:۵۰
دوست عزیز
شما به تاریخ تاپیک توجه کنید، مال ۳ سال پیش هست. و راپید شیر هم از معروفترین هاست های جهان هست.
با کمی زحمت گوگل کردن برنامه های معرفی شده در پست اول رو میتونید پیدا کنید. مثلا:
SP27608 - 4Shared ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
USB Write Protect 2.0.0 - Softpedia ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
OnBelayV2 - Media Fire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

skyred
۱۳۹۱/۰۴/۱۶, ۲۲:۵۷
من فلش ۴ گیگ transcend دارم ۱ ویروس بد گرفت من از قسمد divce manegment فرمتش کردم فرمت شد اما تویی قسمت می**کامپیوتر نشون نمید چراغه آبه اون روشنه به نظر شما چه مشکلی* داره؟میشه راه نمایی کنید.

morteza_s1993
۱۳۹۱/۰۴/۱۹, ۲۱:۴۴
با سلام و خسته نباشید
برنامه ی بالا که فرمت کردن فلش هایی با ارور write Protect:
1- flash format_Repair
2- HPUSBFW
3-OnBelayV2
4-SP27608
5-UsbWriteProtect
هست آدرسش از کار افتاده
اگه امکانش هست یه بار دیگه آپلودش کنین
شدیدا بهش احتیاج دارم...
حیلی ممنون

Farhad
۱۳۹۱/۰۴/۱۹, ۲۳:۲۶
برنامه ی بالا که فرمت کردن فلش هایی با ارور write Protect:
هست آدرسش از کار افتاده
اگه امکانش هست یه بار دیگه آپلودش کنین
شدیدا بهش احتیاج دارم...
حیلی ممنون

دوست عزیز تاپیک رو مطالعه کنید، صفحه قبل چند تاشو من گذاشتم.
این ابزارها رایگان هست و میتونید گوگل کنید.

zak_tiesto
۱۳۹۱/۱۱/۲۸, ۱۳:۲۰
سلام. خسته نباشید.
دوستان من یه فلش ۸ گیگ patriot مدل rage دارم که اخیرن که دادمش به دوستم وقتی برام اورد دیدم مشکل داره؟!؟!
نه فرمت میشه ! نه میشه توش چیزی ریخت! نه میشه از روش پاک کرد!! فقط میشه ازش کپی کرد؟!؟! به زبون دیگه یه طرفه شده؟!؟! راستی سرعتش هم تکون نخورده و با همون سرعت همیشگیش کپی میکنه..
لطفا کمکم کنید..

amirmasoud
۱۳۹۱/۱۱/۲۸, ۱۵:۲۸
از روش زیر استفاده کنید:
computer>>properties>>security>>Edit
سپس تیک full control رو بزارید

zak_tiesto
۱۳۹۱/۱۱/۲۸, ۱۷:۰۵
از روش زیر استفاده کنید:
computer>>properties>>security>>Edit
سپس تیک full control رو بزارید

با من بودید؟؟؟
این کارو کردم ولی هیچ فرقی نکرد!!!!

onedj
۱۳۹۲/۰۸/۰۲, ۱۳:۲۳
کامپیوترمن فلش من رو نمی خونه (5 روزه) هر دری زدم محل نمی ذاره (هر کاری کردم درست نشد) در آخرین راه باید ویندوز نصب کنم که اصلا اصلا حال و مواد لازم این کاررو ندارم
اگه میشه یکی در این خصوص راه نماییم کنه :
فلش فقط رو کامپیوتر خودم نمی خونه
اتصال فلش رو دریافت میکنه جای فلش هم میاد ولی نه اسم و نه حجم نداره
فلش های دیگه رو روی کاپیوترم آزمایش کردم و میخونه

amirmasoud
۱۳۹۲/۰۸/۰۲, ۲۰:۲۲
فلش فقط رو کامپیوتر خودم نمی خونه
یعنی روی کامپیوتر های دیگه میخونه؟
چراغ فلش روشن میشه؟
شما با کامپیوتر دیگه یا دستگاه هایی مثل رس*یور (reciver) فلش رو فرمت کنید

نیازی به عوض کردن ویندوز نیست!!

onedj
۱۳۹۲/۰۸/۰۵, ۲۰:۰۰
دیگه روشی نیست ؟
فلش رو فرمت کردم ولی جواب نداد

Mohammad
۱۳۹۲/۰۸/۰۵, ۲۱:۲۸
چند تا سوال:
سیستم خودتون فلش های دیگه ای رو میشناسه؟ ویندوزتون چی هست؟ مارک فلش رو هم بگید و این که مارک مین برد رو هم بگید . سیستم چی شد که دیگه نمیشناسه؟

onedj
۱۳۹۲/۰۸/۰۷, ۱۹:۳۰
اره ! Xp sp3 update may2013 ! فلش king max 16GB ! مین برد ASUSTek
همین جوری شد شب سالم بود ولی صبح که زدم فلش دیگه باز نمی شد

erfan moabber
۱۳۹۳/۰۲/۰۲, ۰۰:۰۲
عکس فلش usb روی کامپیوترم بالا نمیاد