PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ریموت دسکتاپ کانکشن

bsbt
۱۳۹۰/۰۴/۲۵, ۱۲:۲۸
سلام. چند تا سوال راجع به ریموت دسکتاپ کانکشن داشتم میخواستم شما بهم پاسخ بدین اگه ممکنه.
1- میشه من از pc خودم که adsl دارم به یه pc دیگه که dial up داره وصل بشم؟
2- واسه وصل شدن دامین میخواد من دامین اون pc رو از کجا باید بفهمم؟
3- اون pc که میخوام بهش وصل بشم باید به یه شبکه محلی وصل باشه یا اینکه به اینترنت وصل باشه کافیه؟
فکر کنم از اول به طور کامل آموزش بدین واسه من بهتره!
ممنون میشم اگه این لطفو بکنید.

Mahdi
۱۳۹۰/۰۴/۲۵, ۱۸:۱۱
دوست عزيز بهتر است از نرم افزار زير جهت اتصال به رايانه مورد نظر استفاده نماييد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

bsbt
۱۳۹۰/۰۴/۲۹, ۱۵:۰۱
از راهنماییتون ممنون اونو میدونم .ولی چرا صورت مسئله رو پاک میکنین؟!! من سوالم یه چیز دیگه بود فک کنم!!!!

Farhad
۱۳۹۰/۰۴/۲۹, ۱۸:۴۹
دوست عزیز کی* صورت مسئله رو پاک کرده؟
سوال شما که اینجاست و انجمن هم عمومی* و برای پاسخ دادن آزاد هست و هر کسی* بنا به امکانات خودش به شما میتونه جواب بده.
آقا مهدی بهترین و راحت*ترین نرم*افزار ریموت دنیا رو بهتون دادن، که بدون هیچگونه دردسر و تنظیمات خاصی فقط با دادن یا گرفتن ۲ کد* ارتباط رو برقرار میکنه.

این سایت از مایکروسافت هست با توضیح، و اینکه رو چه سیستم*های عاملی به مشکل برخواهید خورد.
و ۲ لینک در پائین صفحه هست که هر دو طرف (کمک دهنده و کمک گیرنده) چه کاری باید انجام بدن.
- هر دو یا باید در یک نتورک باشید، یا اینکه به اینترنت وصل باشید.

bsbt
۱۳۹۰/۰۵/۰۱, ۱۳:۱۴
فرهاد جان من که نگفتم سوالو پاک کردین که![-X این یه اصطلاحه که میگن صورت مسئله رو پاک کردین. منم ازش استفاده کردم چون دوست خوبم مهدی جوابی که به سوال من دادن یه جور دور زدن سواله!:d البته من قصد جسارت نداشتم فقط خواستم بگم اول سوالو خوب بخونید بعدا جوابش رو بدید.مسلما هرکس در ارائه نظراتش آزاده. بازم میگم من قصد جسارت ندارم.از مهدی هم ممنونم.حالا اگه کسی به remote desktop connection تسلط داره ممنون میشم جواب بده. اگه آموزشش تصویری باشه که خیلی عالیه!:x

Farhad
۱۳۹۰/۰۵/۱۴, ۰۹:۱۹
عزیز این آموزش مسیری و تصویری برای هر دو طرف از فروم ویندوز ۷ هست.
من متاسفانه آموزش به زبان پارسی رو ندارم. تا دوستی* براتون بذاره میتونید سایت رو چک کنید.