PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عوض کردن رمز عبور مودم adsl

kiyana63
۱۳۹۰/۰۳/۲۷, ۱۷:۱۷
با سلام من یک مودم adsl tp link 8811 دارم . میخواهم پسورد آن را تغییر دهم ولی پسورد قبلبش رو یادم نیست. چیکار باید بکنم؟ از منوی start وارد 192.168.1.1 میشم و با یوزر نیمadmin و پسورد admin وارد میشم ولی نمیتونم رمز عبور جدید بذارم.

kiyana63
۱۳۹۰/۰۳/۲۸, ۲۱:۳۵
بله با ادمین وارد میشم.وقتی که adsl گرفتم شرکت ispگفت که پسوردتون رو برای بار اول عوض کنیین من هم همینکار رو کردم. ولی فراموشش کردم حالا اگه بخوام یه پسورد دیگه بذارم باید با isp م تماس بگیرم؟یعنی در حقیقت پسورد برای اینترنتم میخواهم. ممنون

Mahdi
۱۳۹۰/۰۳/۳۰, ۱۳:۴۸
دوست عزيز براي ريست كردن پسورد ورودي مودم ADSL معمولا يك كليد كوچك ريست بر روي مودم ها وجود دارد و شما با فشردن اين كليد ميتوانيد تمامي تنظيمات را ريست كنيد.
لازم به ذكر هست در اين صورت تمامي كانفيگ هاي مودم به تنظيمات اوليه شركت سازدنده ريست ميشود.
فراموش كردن پسورد مودم هيچ گونه ارتباطي با شركت ISp شما ندارد.

در صورتي كه ميخوااهيد پسورد اينترنت خود را عوض كنيد بايد با شركت ارائه دهنده اينترنت خود تماس بگيريد و يا وارد پنل داده شده توسط شركت شويد در ضمن در صورتيكه پسورد را عوض كرديد بايد وارد تنظيمات مودم خود شويد و پسورد را عوض كنيد!

kiyana63
۱۳۹۰/۰۳/۳۰, ۲۱:۴۶
ممنون متوجه شدم.