PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت گرافیک برای تدوین فیلم

abbas-t
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۰:۱۷
با سلام ،برای تدوین ومونتاژ فیلم کارت های ati مناسب است یا nvidia ?
با تشکر

Mohammad
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۰:۳۲
شما بهتر هست به فکر یک کپچرکارت مناسب و حرفه ای با شید و یک cpu مناسب تا برای شما بهترین کارایی را دهد و نیاز به کارت گرافیکی انچنانی نمی باشد که بخواید هزینه کنید ولی اگر کارت گرافیکی را بگید شخصا amd(ati را ترجیح می دم چون کارایی مناسب با قیمت مناسب دارد.

@a@
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۲۲:۴۵
ببخشید کپچر چیه؟

Peyman_NCE
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۲۳:۰۰
ببخشید کپچر چیه؟

Capture Card سخت افزاری است که به واسطه آن میتوان ورودی تصویر از دستگاههای پخش کننده تصویر گرفت ، بدین صورت که با توجه به نوع کپچر کارت میتوان انواع ورودی دیجیتال و آنالوگ برای کامپیوتر خود داشته باشید .

m_toxic
۱۳۹۰/۱۱/۱۰, ۰۱:۳۸
با سلام! دوستان من دچار یک تردید شدم! من دارم یه سیتم میبندم برای افترافکت و نرم افزار ادیوس!
با اینکه زیاد گرافیک مهم نیست اما من میخوام یه گرافیک خوب ببندم! راستش یه دوستی به من گفت گفت که کارتهای گرافیک انویدیا توی ادیوس باعث تیک زدن جزئی میشه در حالی که ati نه!
حالا می خواستم بدونم ایا این داستان صحت داره یا نه؟
توی ati مدل مد نظرم ati 6870 هست به قیمت 430.0000 تومان
اما اگه فزقی نکنه میرم یه انویدیا 3d میخرم!
حالا دو به شکم که ایا انویدیا بگیرم یا نه؟
لطفا کمک کنید بهم!

Meisam
۱۳۹۰/۱۱/۱۰, ۱۸:۰۲
سلام دوست عزیز.

راستش من خودم ادیوس کار می کنم.

به خاطر هسته ی کودا که تو رندر به پردازش کمک میکنه و تاثیر زیادی هم داره کارت انویدیا گرفتم.

در مورد اون چیزی هم که دوستتون گفتن تا حالا نه چیزی شنیدم نه به همچین موردی بر خوردم.

در مورد کارت 6870 هم همچین کارتی با قیمت 430 تومن تو بازار نیستش.بالاترین قیمتی که برای این کارت الان موجوده همون 310 تا 330 تومنی.msi وگرنه مدل های سافایر ارزون تره.قیمتش 270 بود که با توجه به قیمت دلار رفته بالا.

برای انویدیا بسته به هزینه اگر قصد دارین تا همین 400 تومن هزینه بکنید گرافیک 560ti الان حدود 400 تومن شده.البته پیشنهاد میکنم یکی دو هفته ای دست نگه دارید.شاید هم تا اوایل اسفند قیمت ها بهتر بشه.

اگه کمی صبر کنید با کمی سرمایه گذاری بیشتر می تونید کارت 570 بردارید که برای رندر خیلی کاربردی تره.

برای کارهای میکس و مونتاژ و رندر دور کارت های ati رو خط بکشید.